Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Link kopeeritud

VAATA JÄRELE: Kalevile ei jäänud Kreekas edasipääsulootust alles

Soccernet.ee
Soccernet.ee  pilt

Tallinna Kalev U19 kaotas UEFA noorteliiga teise ringi avakohtumises võõrsil tiitlikaitsjale Pireuse Olympiacosele (Kreeka) 0:5. Koduseks kordusmatšiks Eesti klubile seega erilist edasipääsulootust alles ei jäänud.

Pealelöögid jäid Olympiacose kasuks 21:5, löögid raamide vahele 8:3 ja nurgalöögid olid viigis 6:6.

Kreeka klubi avas skoori 36. minutil, kui Antonios Papakanellos tsenderdas paremalt äärelt ja Taive Yusuf saatis peaga palli küljevõrku. Puurivaht Sander Liiker sai küll käe vahele, aga ei suutnud tõrjuda. Vaheajaks juhtis Olympiacos tänu Papakanellose ja Paschalis Toufakise ilusale kombinatsioonile, mille viimane postipõrkega realiseeris, 2:0.

49. minutil andis Nektarios Alafakis karistuslöögist tsenderduse, Liiker läks ebaõnnestunult väravast välja ja Ilias Panagakos suunas palli tühja võrku. 57. minutil tulistas Papakanellos rikošetiga kauglöögist kreeklaste neljanda tabamuse. Lõppseisu vormistas pika söödu järel liini taha pääsenud Yusuf 85. minutil.

Avaringis oli Kalev klohminud Andorra meistrit Santa Colomat koondskooriga 11:0.

Olympiacos alustas eelmisel hooajal marssi tiitli poole mööda oma riigi meistritele mõeldud teed. Alustuseks saadi mõlemas mängus 3:1 jagu Itaalia klubist Lecce, seejärel alistati kahe mängu kokkuvõttes 7:0 aserite Qabala. Seejärel läksid vastased aina kõvemaks - sõelmängude avaringi oldi penaltiseerias paremad Interist, kaheksandikfinaalis alistati samuti penaltitega Lens.

Veerandfinaalis langes 3:1 Müncheni Bayern, poolfinaalis - jälle penaltitega! - Nantes ning finaalis veenva 3:0 paremusega ka Milan. Nyonis peetud finaali saatus otsustati seejuures teise poolaja keskel kuue minutiga, sest sellesse ajavahemikku mahtusid kõik kolm kreeklaste väravat. Varasema üheksa hooaja jooksul, mil UEFA noorteliigat oli mängitud, oli tiitel läinud kolmel korral Hispaaniasse, kahel Inglismaale ja Portugali ning korra ka Austriasse ja Hollandisse.

23. oktoobril kell 17.00 Pireuses Olympiacos FC treeningkeskuses

Olympiacos FC U19 - JK Tallinna Kalev U19  5:0 (2:0)
36., 85. Taiye Yusuf, 42. Paschalis Toufakis, 49. Ilias Panagakos, 57. Antonios Papakanellos

Hoiatus: 67. Nektarios Alafakis
Mänguolud: +23, päikesepaisteline ilm, väljak väga heas seisukorras
Peakohtunik: Marc Nagtegaal
Abikohtunikud: Rens Bluemink, Murat Kücükerbir (kõik Holland)
Neljas kohtunik: Konstantinos Perrakis (Kreeka)

Olympiacos U19: Iason Georgakopoulos, Vasileios Karkatsalis (88. Paraskevas Pleionis), Vasileios Prekates, Ilias Panagakos, Ilias Giotopoulos (61. Georgios Siozios), Argyrios Liatsikouras, Paschalis Toufakis, Nektarios Alafakis (71. Ioannis Rolakis), Stavros Pnevmonidis (61. Christos Ligdas), Taiye Yusuf, Antonios Papakanellos (71. Christos Filis).
Varus: Georgios Kouraklis, Alexandros Exarchos, Paraskevas Pleionis, Georgios Siozios, Christos Michailidis, Christos Filis, Christos Ligdas, Ioannis Rolakis, Athanasios Stantzos.

Kalev U19: Sander Liiker, Aron Kirt (74. Karl Uukkivi), Jevgeni Tšernjakov, Enriko Kajari, Airo Kollo, Dylan Sal-Al-Saller (60. Bruno Treufeld), Rico Palu (86. Kaspar Korasteljov), Aleksandr Šurõgin, Taavi Jürisoo (86. Oskar Lasn), Romet Nigula (74. Lucas Leis), Raiko Ilves.
Varus: Tony Laurik, Karl Uukkivi, Oskar Lasn, Lucas Leis, Fjodor Markelov, Kaspar Korasteljov, Bruno Treufeld.

Kalevi noortega Kreekasse reisinud Lindpere: see on nende võimalus skautidele silma jääda