VAATA JÄRELE: Tammeka võttis Kuressaarelt kuuenda koha tagasi (1)

Tartu Tammeka tasus FC Kuressaarele kuu taguse kodukaotuse eest 4:2 võõrsilvõiduga, puksides ühtlasi saarlased esikuuikust välja.

Kohtumine algas hullumeelse väravatesajuga, kui 16 minuti järel oli seisuks juba 2:2, aga veerandtund hiljem läks Tammeka kolmandat korda juhtima ning lõppskoor kindlustati teisel poolajal.

Kaks väravat kanti Andre Paju arvele, kes tegi lisaks viimasele väravale hiilgava eeltöö.

11. juulil kell 19.00 Kuressaare linnastaadionil

FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2:4 (2:3)
10. ov. Karl Johan Pechter, 16. pen. Märten Pajunurm - 6. Sten Reinkort, 12., 32. Andre Paju, 67. Patrick Genro Veelma

Väravasöödud: 10. Sander Laht, 16. Silver Alex Kelder - 6. x, 12. Tristan Koskor, 32. Mihhail Slaštšjov, 67. Andre Paju
Hoiatused: 28. Silver Alex Kelder, 29. Marco Lukka, 49. Märten Pajunurm - 16. Igor Dudarev, 84. Joonas Kartsep
Mänguolud: +16, pilves tuuline ilm, muruväljak heas seisukorras