VAATA JÄRELE: ühest naabrist jagu saanud Eesti U21 kaotas täna teisele suurelt (galerii!) (0)

Reedel Pärnu Rannastaadionil Läti alistanud ja EM-valikgrupis punktiarve avanud Eesti U21 koondis kaotas täna samal väljakul Venemaale 0:5.

Kohtumises, kus seis peegeldas mängupilti, avasid venelased skoori 26. minutil penaltist. Alex Roosalu niitis oma karistusalas vastase jalust ja Fjodor Tšalov paigutas penalti üles vasakule.

35. minutil murdsid külalised paremalt äärelt seinasöötudega karistusalasse ja Maksim Glušenkov lõi teise värava.

Teise poolaja keskel sündis veel kolm tabamust. Esmalt kõmmutas äsja vahetusest sekkunud Daniil Glebov kornerijärgses olukorras kauglöögi alla nurka. Seejärel avanes Daniil Krugovoi liinist väljatõusnud Eesti keskkaitsja kohale, sai söödu ja lõi kümnelt meetrilt võrku. Lõppskoori vormistas Glušenkovi kannasöödu järel Nikita Kalugin.

Teistes selle valikgrupi tänastes mängudes oli Poola 1:0 parem Serbiast ning Läti ja Bulgaaria tegid 0:0 viigi. Nelja vooru järel on Poolal liidrina kümme, Venemaal kaheksa, Bulgaarial viis, Serbial neli, Eestil kolm ja Lätil viimasena kaks punkti.

Protokoll:

15. oktoobril kell 19.15 Pärnu Rannastaadionil

Eesti U21 - Venemaa U21  0:5 (0:2)
26. pen. Fjodor Tšalov, 35. Maksim Glušenkov, 65. Daniil Glebov, 68. Daniil Krugovoi, 75. Nikita Kalugin

Hoiatus: 87. Vjatšeslav Grulev
Mänguolud: +9, selge ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 403
Peakohtunik: Nikolas Neokleous
Abikohtunikud: Michael Soteriou, Pavlos Georgiou
Neljas kohtunik: Vasilis Dimitriou (kõik Küproselt)

Eesti: Karl Jakob Hein, Alex Roosalu, Mairo Miil, Artur Uljanov (63. Martin Käos), Markus Poom, Ander Ott Valge (75. Sten Reinkort), Henri Välja (63. Kristjan Kask), Kaarel Usta (27. Markus Vaherna), Marko Lipp, Markus Soomets (75. Mihkel Järviste), Henri Järvelaid.
Varus: Ingmar Krister Paplavskis, Sten Reinkort, Martin Käos, Kristjan Kask, Mark Edur, Mihkel Järviste, Markkus Seppik, Markus Vaherna, Daaniel Maanas.

Venemaa: Matvei Safonov, Igor Divejev, Roman Jevgenjev, Daniil Krugovoi, Aleksandr Lomovitški (63. Konstantin Kutšajev), Fjodor Tšalov (74. Daniil Utkin), Ivan Obljakov (79. Artjom Golubev), Magomed-Šapi Suleimanov (74. Vjatšeslav Grulev), Maksim Glušenkov, Nikita Kalugin, Nail Umjarov (63. Daniil Glebov). 
Varus: Aleksandr Maksimenko, Nikolai Rasskazov, Artjom Golubjov, Konstantin Kutšajev, Daniil Stepanov, Vjašeslan Grulev, Daniil Utkin, Aleksei Tatajev, Daniil Glebov.

LIVE-ülekanne:

Eesti koosseis:

Väravavahid
1 Karl Jakob Hein (13.04.2002) – Arsenal FC (ENG) 1/0
12 Ingmar Krister Paplavskis (17.05.1999) – Viljandi JK Tulevik (laenul FC Florast) 3/0
22 Karl-Romet Nõmm (04.01.1998) – Viljandi JK Tulevik 2/0

Kaitsjad
3 Alex Roosalu (04.05.1999) – Viljandi JK Tulevik (laenul FC Levadiast) 5/0
4 Martin Käos (18.06.1998) – Tallinna FCI Levadia 0/0
5 Mairo Miil (15.02.2000) – FC Kuressaare 2/0
13 Mark Edur (11.12.1998) – Viljandi JK Tulevik 1/0
15 Marko Lipp (19.03.1999) – Tallinna FCI Levadia 6/2
17 Henri Järvelaid (11.12.1998) – Tallinna FC Flora 13/0
18 Markkus Seppik (16.04.2001) – Holstein Kiel (GER, laenul FC Florast) 1/0
20 Daaniel Maanas (05.01.2000) – Tartu JK Tammeka 3/0

Poolkaitsjad ja ründajad
2 Sten Reinkort (29.04.1998) – Tartu JK Tammeka 6/0
6 Kristjan Kask (05.07.1999) – Viljandi JK Tulevik 6/0
7 Artur Uljanov (25.03.1999) – Tartu JK Tammeka 6/1
8 Markus Poom (27.02.1999) – Tallinna FC Flora 12/1
9 Ander Ott Valge (20.10.1998) – Paide Linnameeskond 6/1
10 Henri Välja (04.11.2001) – Paide Linnameeskond 6/0
11 Kaarel Usta (03.11.1999) – MYPa (FIN) 4/0
14 Mihkel Järviste (28.05.2000) – Tartu JK Tammeka 3/0
16 Markus Soomets (02.03.2000) – Rende Calcio (ITA) 6/1
19 Markus Vaherna (27.01.1999) – JK Tallinna Kalev (laenul FC Levadiast) 4/0
21 Karl Rudolf Õigus (05.11.1998) – Tallinna FCI Levadia 0/0
23 Erik Utgof (11.11.1999) – Tallinna FCI Levadia 0/0

Peatreener: Igor Prins
Abitreener: Ats Sillaste
Väravavahtide treener: Aiko Orgla
Arst: Timo Rahnel
Füsioterapeudid: Sten Ütsmüts, Priit Ailt
Mänedžer: Ljubov Lobõševa

Venemaa koosseis:

Väravavahid
1 Matvei Safonov (25.02.1999) - Krasnodar 4/0
12 Aleksandr Maksimenko (19.03.1998) - Moskva Spartak 7/0
23 Deniss Adamov (20.02.1998) - Krasnodar-2 0/0

Kaitsjad
2 Nikolai Rasskazov (04.01.1998) - Moskva Spartak 15/1
3 Igor Divejev (27.09.1999) - Moskva CSKA 6/1
4 Roman Jevgenjev (23.02.1999) - Moskva Dünamo 5/0
5 Daniil Krugovoi (28.05.1998) - Ufa 3/0
13 Daniil Stepanov (25.01.2000) - Kaasani Rubin 2/0
14 Ivan Lapšov (01.05.1999) - Orenburg 2/0
16 Nikita Kalugin (12.03.1998) - Sotši 8/0
19 Aleksei Tatakev (08.10.1998) Mladá Boleslav) CZE) 0/0

Poolkaitsjad ja ründajad
6 Artjom Golubjov (21.01.1999) - Ufa 3/0
7 Aleksandr Lomovitsi (27.01.1998) - Tula Arsenal 6/1
8 Konstantin Kutšaev (18.03.1998) - Moskva CSKA 4/0
9 Fjodor Tšalov (10.04.1998) - Moskva CSKA 15/6
10 Ivan Obljakov (07.07.1998) - Moskva CSKA 20/6
11 Magomed-Shapi Suleymanov (16.12.1999) - Krasnodar 3/2
15 Maksim Glušenkov (28.07.1999) - Moskva Spartak 4/0
17 Vjatšeslan Grulev (23.03.1999) - Moskva Dünamo 6/3
18 Daniil Utkin (12.10.1999) - Krasnodar 4/1
20 Nail Umiarov (27.06.2000) - Moskva Spartak 3/0
21 Danil Glebov (03.11.1999) - Rostov 3/0
22 Daniil Lesovoi (12.01.1998) - Tula Arsenal 3/0

Peatreener: Mihhail Galaktionov

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: JANA PIPAR
SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
ÜLEMINEKUTURUL TOIMUB
Järjekordse müügitehingu veerel: Paide põhimängija on siirdumas Slovakkiasse
Kostja dokk mustalt | Konstantin Vassiljev suures intervjuus: me polnud kõige säravamad jalgpallurid, aga oskasime kasutada oma trumpe
VÄLISMAAL
KLUBID TOIMETAVAD
Nädala tipud: läbimurdjad, pihtimus, misjonär
KOGENUD KALADE TEGEMISED
EKSKLUSIIVSED JUTUD
NUMBRIMAAGIAT
Eestlased välismaa kõrgliigades 2019 - kes kui palju mängis, skooris ja võitis?
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
0
0
0
0
0:0
0
2.
Tartu JK Tammeka
0
0
0
0
0:0
0
3.
JK Narva Trans
0
0
0
0
0:0
0
4.
JK Tallinna Kalev
0
0
0
0
0:0
0
5.
Nõmme Kalju FC
0
0
0
0
0:0
0
6.
Paide Linnameeskond
0
0
0
0
0:0
0
7.
Tallinna FC Flora
0
0
0
0
0:0
0
8.
Viljandi JK Tulevik
0
0
0
0
0:0
0
9.
Tallinna JK Legion
0
0
0
0
0:0
0
10.
FC Kuressaare
0
0
0
0
0:0
0
REKLAAM
https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Jälgi, millised muutused toimuvad kahe hooaja vahel Eesti meistriliga klubides!

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
0
Tartu JK Tammeka
0
JK Narva Trans
0
JK Tallinna Kalev
0
Nõmme Kalju FC
0
Paide Linnameeskond
0
Tallinna FC Flora
0
Viljandi JK Tulevik
0
Tallinna JK Legion
0
FC Kuressaare
0
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK