Vanad ja uued näod vedasid Transi võidule, Vaprus mängis viiki ja Kuressaare kaotas (galeriid!) (1)

Narva Trans on ainus Eesti klubi, kes võtnud Liivimaa Taliliigas kaks võitu. Foto: Liisi Troska / Jalgpall.ee

Narva Trans teenis Liivimaa Taliliigas teise võidu, kui oli EJL-i jalgpallihallis 4:1 üle selleks aastaks Läti kõrgliigasse tõusnud Grobinasest.

Külalised Lätist asusid juhtima kuuendal minutil, mil Devids Dobrecovs murdis vasakult äärelt keskele ja lõi terava nurga alt Transi kindamehe Aleksei Matrossovi põrkest sisse. Narvakad taastasid viigiseisu 19. minutil, kui Mark Maksimkini üritus lendas kaitsja rikošetist vasaku posti kõrvale.

Vaheajaks juhtis Trans 3:1. Kõigest kaks minutit pärast Maksimkini tabamust oli täpne Aleksandr Jegorov, kes suunas paremalt poolt tulnud tsenderduse otse õhust väravasse. Avapoolaja viimane tabamus nägi ilmavalgust 38. minutil. Testitav Sergo Kuhhianidze võttis karistusalas palli kehasse, keeras ning lõi selle vasakusse ristnurka.

Kohtumise viimane värav sündis 90+3. minutil. Mängupäeva lõunal ametlikult liitujaks tehtud Transi grusiinlasest poolkaitsja Vaja Nemsadze sai rahvuskaaslaselt Zakaria Beglarišvilit söödu, misjärel lennutas palli kaarega lati alla.

Kui Trans võitis, siis Kuressaare vandus 0:3 alla Tukumsile. Võitjate eest skoorisid Maksims Skibinskõi (neljandal minutil), Markuss Prohorenkovs (86. minutil) ja Ilja Atligins (89. minutil). Vaprus mängis 0:0 viiki Mettaga.