VIDEO | Õhukuningas Zenjov kõmmutas Dmitrijevi koduklubile lühikese ajaga kaks väravat ja vedas omad võidule (2)

Täna peeti Kasahstani meistriliigas Eesti jalgpallurite duell. Nii Sergei Zenjov kui Artjom Dmitrijev kuulusid oma meeskondade algkoosseisu ja päevakangelaseks kerkis esimene.

Kui viimasel ajal on resultatiivses hoos olnud Okžetpesi poolkaitsja Dmitrijev, siis täna tõmbas koduplatsil pikema kõrre Karagandõ Šahtjori ründaja Zenjov. Okžetpes läks küll avapoolaja lõpus juhtima, kuid vaheajalt naastes algas Zenjovi pidu.

Täna näitas 31-aastane koondislane, et on äärmiselt kvaliteetne ka teisel korrusel. Nii 49. kui 57. minuti väravad sündisid just peaga ja 2:1 seisuga kohtumine lõppeski. Kui Zenjov jäi platsile lõpuvileni, siis Dmitrijev vahetati puhkama 61. minutil.

Meistritiitli saatus on Kasahstanis juba sama hästi kui selge ja selle võidab tänavu ilmselt Almatõ Kairat, kel 17 vooruga kirjas juba 44 punkti. Šahtjor tõusis tänase võiduga 20 punkti peale ja viiendaks, aga teisest positsioonist lahutab neid üheksa punkti ja üks kohtumine on ka varuks.  Okžetpes on 16 vooruga teeninud 11 punkti ja on 12 meeskonna konkurentsis 11. real, aga kümnendal positsioonil asuv Aktau on samadel punktidel.