Võimas Inter jäi hooaja viimases kodumängus hätta (0)

Denzel Dumfries lõi Interi hooaja viimase koduvärava. Foto: Scanpix / Alessandro Garofalo / Reuters

Itaalia meister Milano Inter ei saanud hooaja viimases kodumängus eduka hooaja üle täit rõõmu tunda, sest leppis Lazioga 1:1 viiki.

Lazio alustas tormiliselt ja tõestamistahtega: juba neljandal minutil oli pall esimest korda väravas, jala sai valgeks Taty Castellanos. Paraku tuvastati videoruumis tagantjärele siiski suluseis ning tabamus jäi lugemata. See aga Laziot ei kõigutanud, sest pooletunnise mängu järel pani jaapanlasest poolkaitsja Daichi Kamada ikkagi võrgu sahisema.

Külaliste 1:0 eduseis püsis pikalt ning tundus juba, et Inter saab viimase kodumängu järgse traditsioonilise tiitlitseremoonia maha pidada hoopis kaotuse järel. Kummalisust seda enam, et nende tänavune meistritiitel tuli ülima kindlusega – viimase vooru eel on edu lähima jälitaja AC Milani ees koguni 19 punkti.

Viigivärav ei jäänud siiski tulemata, sest 87. minutil saatis vahetusest sekkunud Denzel Dumfries palli ikkagi väravasse. San Siro kuulus Curva Nord ehk põhjatribüün sai tänavu veel viimast korda rõkata.

AS Roma ja Genoa vahelises kohtumises püsis seis pikalt väravateta ning 72. minutil tabas kodumeeskonda suur tagasilöök. Keskpoolkaitsja Leandro Paredes teenis nimelt minutiga kaks kollast kaarti ja jättis omad kümnekesi – Roma hoogu see siiski ei vääranud, sest vaid mõni minut hiljem lõi Romelu Lukaku mängu ainsa värava ja päästis omadele 1:0 võidu.

Õhtu teistes mängudes oldi samuti väravatega keskmisest kitsimad. Cagliari alistas 2:0 Sassuolo, Frosinone aga 1:0 Monza. Sekka mahtus teinegi 1:1 viigitulemus, mille sepistasid Udinese ja Empoli.

Milano Inter - Lazio 1:1 (0:1)