Zidane saab vahelduseks kergendatult hingata ja Reali vorm polegi veel ajalooliselt halb (0)

Zinedine Zidane'i jaoks oli võit ülimalt vajalik. Foto: Scanpix / Javier Barbancho / Reuters

Hispaania kõrgliigas tegi täna tugeva avalduse Real Madrid, kes sai võõrsil jagu salaja tiitlimängu hiilivast Sevillast seisuga 1:0.

Mullu Euroopa liiga võitnud Sevilla on viimasel ajal olnud väga heas vormis. Meistrite liigas kindlustati edasipääs juba nelja vooru järel ning kodus oli neil all kolmene võiduseeria. Reali peatreeneri Zinedine Zidane'i jalgealune on aga päev-päevalt aina tulisemaks muutunud.

Meistrite liiga viimasele voorule läheb Real aga vastu võidu pealt, sest teise poolaja alguses suutis Vinicius koostöös Sevilla väravavahi Bonoga palli võrku saata. Ametlikku statistikasse läkski kirja Kanadas sündinud Maroko koondise puuriluku omavärav. Sevilla küll valdas enam kui 60 protsenti mänguajast palli ja tegi rohkem pealelööke, ent Thibaus Courtois'st ümber ega mööda ei pääsetud.

Sellega sai läbi Reali kolmemängune võidupõud ja kui ka täna oleks kolm punkti tulemata jäänud, siis oleks see Reali jaoks olnud juba ajalooliselt kehv vorm. Nelja järjestikust mängu pole nad Hispaania liigas kunagi ajaloos järjest mittevõitnud. Juba kolmapäeval kohtub Real aga Meistrite liigas Mönchengladbachiga ning enne viimast vooru ollakse grupis kolmandal kohal.

Päeva esimeses kohtumises alistas Levante 3:0 seisuga Getafe. Ilmselgelt oli number 7 Levantele väga õnnelik ja Getafele kohe üldse mitte, sest 17. ja 57. minutil lõi Levante värava, 7. ja 77. minutil aga teenisid Getafe mehed Chema Rodriguez ning Djene Dakonam punase kaardi.

Levante - Getafe 3:0 (2:0)