Hilja ärganud Newcastle võitis vingelt, kaabut peab kergitama Schäri ja Barnesi ees (0)

Harvey Barnesi 80. minuti pommlöök maandus ristnurgas. Foto: Scanpix / Paul Childs / Action Images via Reuters

Sel hooajal veel kaotuseta olev Newcastle United võttis Premier League'i neljandas voorus oma kolmanda võidu, kui alistas hiliste väravate toel 2:1 Wolverhampton Wanderersi.

Kodus mänginud Wolves haaras sel hooajal esimest korda eduseisu 36. minutil, kui täpne oli Mario Lemina. Võõrustajad jätkasid tublilt ning mida mäng edasi, seda rohkem tundus, et nad avavad liigas lõpuks võiduarve.

Newcastle'i peatreener Eddie Howe tegi vaheajal kolm vahetust: väljakult lahkusid Alexander Isak, Sean Longstaff ja Joelinton, nende asemele tulid Harvey Barnes, Sandro Tonali ja Joe Willock. Vahetused ei kandnud kohe vilja, sest Wolves jätkas surumist. Teise poolaja algfaasis oli lähedal ka nende teine, kui Jörgen Strand Larseni tabas posti.

Külaliste tagasitulek algas 75. minutil, mil šveitslasest keskkaitsja Fabian Schär virutas 25 meetrilt Craig Dawsoni rikošetist vasakusse ristnurka. Viis minutit hiljem näitas Barnes, et mida suudab kaitsja, suudab ründav mängija paremini - ta murdis vasakult äärelt keskele ja naelutas palli 20 meetrilt paremasse ristnurka.

Kaks iluväravat tõstsid Newcastle'i vooru lõpuks kolmandaks. Nii neil kui nende ees seisval Arsenalil on kümme punkti, liider Manchester City edestab mõlemat kahe silmaga. Ühtlasi on Newcastle üks viiest, kes pole sel Premier League'i hooajal veel kaotanud (lisaks on selles klubis Man City, Arsenal, Brighton & Hove Albion ja Nottingham Forest). Wolves on neljast mängust teeninud vaid ühe silma, neist halvemini on alustanud Southampton ja Everton.

Wolverhampton Wanderers - Newcastle United 1:2 (1:0)