Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Anier paugutas koduklubi eest neli väravat

Erko Litvjakov pilt
Erko Litvjakov

Henri Anier. Foto: Lee Man / Facebook

Eesti koondise ründaja Henri Anier suutis koduklubi Lee Man Warriorsi eest neli väravat lüüa.

Anieri imeline esitus sai alguse 9. minutil, kui ta suutis Lee Mani 1:0 ette viia. Külalised suutsid küll 38. minutil mänguseisu viigistada, kuid Anieri teine tabamus viis Lee Mani poolajapausile 2:1 eduseisus.

Teisel poolajal jätkas Anier samast kohast, kust pooleli jäi. 52. minutil sai mees kirja kübaratriki ja 65. minutil ka neljanda tabamuse. Anieri kolmanda ja neljanda värava vahel suutis 62. minutil skoori teha ka tiimikaaslane Jiloan Hamad, mis vormistas Lee Mani poolt suureskoorilise 5:1 võidu.

Tegu oli Hong Kongi karikavõistluste veerandfinaalmänguga North District tiimi vastu. Poolfinaalis ootab Lee Mani ees Kitchee.

Lee Man Warriors - North District 5:1 (2:1)