Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Kolmas viik nelja mängu jooksul ehk Leverkusenit ei tunne äragi

Laura Jaansen pilt
Laura Jaansen

Leverkusenilt rebiti võit peost. Foto: Scanpix / Christopher Neundorf / EPA

Valitsev Saksamaa meister Leverkuseni Bayer pole nüüdsel hooajal suutnud näidata mullu üles võetud hoogu. Kaheksandas mänguvoorus kaotati taas punkte, sest Bremeni Werder lõi 90. minutil viigivärava.

Eelmise aasta aprillis Werderi 5:0 purustanud ning sügisel 3:0 võidu võtnud Leverkusen proovis sarnast teed minna selgi korral. 30. minutil lõi Victor Boniface Bundesliga meistertiimi juhtima ning see jäi pikaks ajaks ainsaks väravaks. Avapoolaja näitajate kohaselt valdasid meeskonnad võrdselt palli, kuid hoopis Werder oli see, kes enamatest pealelöökidest (7 vs. 4) pisut hirmuäratavam näis - 3 raamilööki Leverkuseni ühe vastu.

Eriliselt hoidis Leverkuseni kaitseliini ja soomlasest väravavaht Lukaš Hradeckyt ärkvel Marvin Ducksch, kes tõi eelmisel nädalavahetusel Wolfsburgi vastu lausa kolm resultatiivsuspunkti - üks värav ja kaks väravasöötu. Nii näis loogiline, et just tema on see, kes 74. minutil Werderi võrdsele pulgale viib.

1:1 viigiseis ei püsinud kaua, sest vaid kolm minutit hiljem sundis Robert Andrichi ja Florian Wirtzi koostöö ning Jeremie Frimpongi surve klaarima Felix Agul palli oma väravasse. Werder siiski elas ning justkui Leverkusenist inspireeritult: Romano Schmid lõi 90. minutil palli võimatult lati alla ning vormistas lõppseisuks 2:2.

Tegemist oli tänavu lausa neljanda mänguga (kaheksast), kus Leverkusen kaotas punkte. Sealjuures oli see kolmandaks viigimänguks sel hooajal - need kõik on tulnud viimase nelja matšiga (eelmises voorus alustati Frankfurdi Eintracht). Lisaks mängiti viiki ka nädala sees peetud Meistrite liiga kohtumises. Werder on seniste mängudega võtnud kolm võitu, kolm viiki ja kaks kaotust.

Bremeni Werder - Leverkuseni Bayer 2:2 (0:1)