Barcelona plaaniväline viik lõi kaardid sassi ja äratas Dortmundi (Chelsea - Ajax 4:4!) (0)

Meistrite liiga alagrupiturniiri neljandas mängudevoorus keerati vinti peale F-alagrupis, kus Barcelona leppis 0:0 viiki Praha Slaviaga ja Dortmundi Borussia alistas 0:2 kaotusseisust Milano Interi.

Barcelona sai nädalavahetusel koduliigas tappa Levantelt ja neilt oodati reaktsiooni; Euroopas kaotasid katalaanid oma kindluses viimati Müncheni Bayernile, kui kalender väitis aastaks 2013 (teisisõnu 34 mängu tagasi). Aga Slavial ei olnud absoluutselt mitte midagi kaotada ja julge mäng tõi väärika tulemuse - 0:0 viigi! Punktiga on kuue aasta jooksul ära tulnud vaid Atletico Madrid, Juventus ja Tottenham.

F-alagrupi kaaslased Dortmundi Borussia ja Milano Interi pakkusid kaks nädalat tagasi tulemuse, mis Interi uuesti konkurentsi tõstis, aga siis madistati San Sirol. Saksamaal suutsid Antonio Conte hoolealused mängida ühe sisuliselt perfektse poolaja ja 2:0 juhtida, kuid siis täiesti ära vajuda. Teiseks poolajaks ärganud Dortmund surus oma tahte peale ja võitis 3:2.

Päeva erakordseim lahing pakuti aga Stamford Bridge'il. Amsterdami Ajax juhtis tunni ajaga 4:1 ja Londonis valati pisaraid, aga kaks punast kaarti mõnekümnesekundilise vahega (mõlemad Ajaxi keskkaitsjatele) pöörasid mängu pea peale. Võitu Chelsea lõpuks siiski kätte ei saanud. Mäng lõppes 4:4 viigiga.