Eesti U16 koondis lõi kolm väravat, aga Saksimaa noored said revanši (5)

Kui kolmapäeval sai Eesti U16 noormeeste koondis TNTK staadionil sõprusmängus Saksimaa eakaaslastest 5:3 jagu, siis kaks päeva hiljem olid külalised 4:3 paremad.

Eesti ei juhtinud kohtumist korda. Saksamaa asus üheksandal minutil penaltist juhtima ja enam eduseisu ei loovutanud. Veel veerand tundi enne lõpuvilet oli Saksimaa eduseis 4:1, aga Eesti lõi lõpus kaks väravat ja mäng lõppes Saksimaa 4:3 võiduga. Eesti eest skoorisid Jakob Puu, Mait Eenmaa ja Aleksandr Lohmatov. Mänguajaks oli 3x30 minutit ning toimusid edasi-tagasi vahetused.

Eesti U16 koondise aastaplaani kuuluvad veel sõprusturniiri mängud Soomes, kui 6. oktoobril minnakse vastamisi Põhja-Iirimaaga ja 7. oktoobril mängitakse võõrustajatega.