Eksimuste paradiis: United ja Arsenal ei suutnud kumbki üksteisele võitu kinkida (0)

Manchester United ja Arsenal mõlemad üritasid äpardusi täis mängus üksteisele võitu kinkida, aga lõpuks jäid punkte ikka jagama.

Shkodran Mustafi viis 26. minutil Arsenali nurgalöögist juhtima, kui David de Gea tema pealöögi puterdas ja napilt üle väravajoone lükkas. Arsenali edu aga ei kestnud kaua, sest Anthony Martial viigistas seisu juba 30. minutil.

Teine pool jätkus tasavägiselt, aga 68. minutil kinkis United Arsenalile järjekordse värava, kui Marcos Rojo ohtlikus kohas palli kaotas ja Arsenali kontrarünnakule saatis. Rünnaku realiseeris täpselt Alexandre Lacazette.

Värava kordused polnud veel lõppenudki, kui pall hoopis Arsenali võrgus oli. Jesse Lingard leidis end õigel ajal õiges kohas ja veeretas palli Bernd Leno selja taha. Rohkem aga kumbki klubi üksteisele teeneid ei teinud ja mäng lõppes viigiga.

Chelsea jäi tiitliheitluses olulistest punktidest ilma, kuna Wolverhampton suutis kaotusseisust välja tulla ja hoopis ise võidu võtta. Ruben Loftus-Cheek viis Chelsea 18. minutil juhtima, aga Raul Jimenez ja Diogo Jota tegid teisel poolajal nelja minutiga seisu hoopis Wolverhamptonile positiivseks. Vaatamata 17 pealelöögile ei suutnud Chelsea tagasi tulla ja langes Manchester Cityst juba kümne punkti kaugusele.

Liverpool ja Tottenham siiski tiitlijahis ei vääratanud. Liverpool teenis kindla 3:1 võidu Burnley vastu, kuigi 54. minutil viis Jack Cork vastasmeeskonna juhtima. James Milner, Roberto Firmino ja Xherdan Shaqiri aga suutsid Liverpooli eest kliinilised olla ja City püsib Liverpoolist vaid kahe punkti kaugusel.

Tottenham ei pidanud samuti Southamptoniga eriti vaevlema. Harry Kane viis klubi juba 9. minutil juhtima ning Lucas ja Heung-Min Son lisasid 51. ja 55. minutil omalt poolt ka väravad. Charlie Austin lõi Southamptonile lisaminutitel ühe värava tagasi, aga sellega ka mäng lõppes.

Burnley - Liverpool 1:3 (0:0)