Jokker Giroud saatis Southamptoni fännid 17 minutiga õnnejoovastusest agooniasse (0)

Traagilist hooaega kogevate Southamptoni fännid olid oma hingele palsamit saamas, kuid viimase 20 minutiga mängiti tiitlikaitsja Chelsea vastu 2:0 eduseisu 2:3 kaotuseks.

Eelneval neljal hooajal alati esikümnes lõpetanud Southampton on tänavu järsult langenud väljalangemisheitlusse ning turvalisest tsoonist lahutas neid mängu eel kolm punkti. Proportsionaalselt sarnane tasemelangus on tabanud ka Chelseat, kes mulluse meistritiitli järel ei pääse järgmiseks hooajaks tõenäoliselt isegi Meistrite liigasse.

Chelsea viimaste kuude vormilangust oli Southampton ilusti ära kasutamas. Dusan Tadici tabamus avapoolajal ja noore poolaka Jan Bednareki Premier League'i debüütvärav viisid Southamptoni 60. minutiks 2:0 juhtima. Vaid minut pärast Bednareki väravat tõi Chelsea peatreener Antonio Conte platsile talvel Arsenalist üle tulnud Olivier Giroud'.

Seni Chelsea särgis vaid korra karikasarjas skoorinud Giroud tasus Conte usaldusele vääriliselt. Prantslase kaks väravat ja Eden Hazardi tabamus pöörasid kaheväravalise kaotusseisu kaheksa minutiga Chelsea võiduks.

Viimati mängis Chelsea kaheväravalise kaotusseisu võiduks 2002. aastal, mil nende peatreener oli Claudio Ranieri.

Southampton - Chelsea 2:3 (1:0)