LOE JÄRELE: Potter alustas Chelseas viigiga, PSG pööras kaotusseisu võiduks ja Juventus kaotas jälle (0)

Graham Potter käsi laiutamas, sest Chelsea tegi Salzburgiga viigi. Foto: Scanpix / David Klein / Reuters

Meistrite liigas sai läbi teine mängudevoor. Kolmapäeva õhtul kerkis kangelaseks Erling Braut Haaland, kes aitas Manchester City koduväljakul oma endise koduklubi Dortmundi Borussia vastu võiduni, kuid põnevaid kohtumisi peeti ka mujal.

Glasgow' Rangers ei saanud kuninganna surma tõttu Napolit teisipäeval võõrustada ja mäng lükati kolmapäevale. Esimene poolaeg lõppes 0:0 viigiseisul, aga teisel poolajal jäi Rangers kümnekesi väljakule, Napoli lõi seejärel kolm vastuseta väravat ja lahkus 3:0 võiduga. See tähendab, et Napoli jätkab A-alagrupis täiseduga ja Rangers jääb esimest punkti ootama.

E-alagrupis tegi Londoni Chelsea peatreenerina debüüdi Graham Potter. Avavoorus Zagrebi Dinamole alla jäänud Chelsea ei suutnud ka RB Salzburgi vastu võiduarvet avada. Raheem Sterling viis võõrustajad teise poolaja alguses juhtima, kuid Noah Okafor lõi 75. minutil viigivärava. Chelsea sai küll esimese punkti, aga jätkab alagrupis viimasel kohal.

Real Madrid jätkab F-alagrupis täiseduga. Kuigi RB Leipzig valmistas neile kodus peavalu, siis Federico Valverde lõi võõrustajad 80. minutil juhtima ja Marco Asensio vormistas esimesel üleminutil lõppseisu. Leipzigil on kahe vooru järel punktiarve avamata.

G-alagrupis jäi Manchester City kodus Dortmundi Borussia vastu 56. minutil Jude Bellinghami väravast kaotusseisu, aga John Stonesi kauglöök 80. minutil ja Haalandi akrobaatiline värav 84. minutil andsid võidupunktid Cityle. Kopenhaagen ja Sevilla leppisid samas alagrupis 0:0 viiki. Tabelis on Cityl kuus, Dortmundil kolm ning Kopenhaagenil ja Sevillal üks punkt.

Pariisi Saint-Germain jäi H-alagrupis võõrsil Haifa Maccabi vastu 24. minutil kaotusseisu, kuid Lionel Messi, Kylian Mbappe ja Neymari väravast pöörati kaotusseis 3:1 võiduks. PSG jaoks on asjad hästi, sest kahe mänguga on kirjas kuus punkti. Maccabi on nulli peal.

Samas alagrupis on hapu seis Torino Juventusel, kes sai teise kaotuse järjest. Kui avavoorus jäädi alla PSG-le, siis seekord Lissaboni Benficale. Seejuures asus Juventus juba neljandal minutil Arkadiusz Miliku väravast juhtima, aga Joao Mario penalti avapoolaja lõpus ja David Neresi tabamus teise poolaja alguses andis võidupunktid Benficale, kes on nüüd sarnaselt PSG-le mõlemad kohtumised võitnud.