Maardu võitis lõpuminutite väravast, Tammeka U21 avas punktiarve (0)

Maardu hilise võiduvärava autor Ilja Zelentsov. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Lisaks Soccernet.ee telemängule peeti täna veel neli Esiliiga kuuenda vooru kohtumist. Minimaalse koduvõidu teenisid Maardu Linnameeskond, Tallinna Kalev ja Tartu Tammeka U21.

Liider Maardu alistas Paide Linnameeskonna duubli 2:1 tänu kapten Ilja Zelentsovi 88. minuti väravale. Skoori avas Maardu esimese poolaja keskel, kui Vadim Aksjonovi tsenderduse saatis peaga võrku Vladislav Ogorodnik. 82. minutil, kui pall oli tabanud karistusalas Anton Aristovi kätt, viigistas Sekou Camara penaltist, mille ta veeretas alla nurka. Otsustav hiline värav, mille autoriks oli Zelentsov, sündis Dmitri Kruglovi nurgalöögi järel.

Sama skooriga 2:1 oli Kalev parem Tartu Welcost. Kalev jäi küll 37. minutil nurgalöögi olukorras kaotusseisu, kuid pööras veel enne vaheaega seisu ümber.

Hooaja esimesed punktid teenis teistest vähem mänge pidanud Tammeka U21, kes alistas FC Elva 1:0. Värava lõi 78. minutil Martin Jõgi.

Võrdsete punktide peal olevad Pärnu Jalgpalliklubi ja Tallinna Levadia U21 triikisid avapoolaja tabamustest 2:2 viigi. Pärnakad läksid kaks korda juhtima, levadialaste mõlemad väravad lõi Karl Rudolf Õigus.