Manchester Unitedi ajutine peatreener pühendas võidu Solskjaerile (0)

Michael Carrick. Foto: Scanpix / Pablo Morano / Reuters

Manchester Unitedi ajutine peatreener Michael Carrick pühendas Meistrite liiga alagrupiturniiril võõrsil Villarreali üle saadud 2:0 võidu eelmisele juhendajale Ole Gunnar Solskjaerile.

Manchester United avas skoori 78. minutil, kui sahistas ei keegi muu kui Cristiano Ronaldo. Jadon Sancho vormistas 90. minutil lõppseisu, kui sai karjääri esimese tabamuse Manchester Unitedi särgis. Inglismaa suurklubi kindlustas alagrupis esikoha ja edasipääsu kaheksandikfinaali.

"Kellelgi ei ole viimastel päevadel kerge olnud. See võit on Ole jaoks," lausus Carrick mängu järel BT Sportile. "Meil olid asjad, mis vajasid korda ajamist. Tegin seda hea meelega ja õnneks läks kõik plaanipäraselt. Kui tulemused on kehvad ja vorm ei ole nii individuaalselt kui ka meeskondlikult kõige parem, siis ei ole lihtne väljakule astuda. Meil tuli näidata iseloomu ja võidelda."

"Tulime siia võitma ja uskusime, et oleme selleks valmis. See ei olnud lihtne mäng, sest Villarreal on hea meeskond ja nende mängijad sunnivad sind pingutama. Poisid olid keskendunud ja mängisid hästi. Mul on nende üle hea meel," lisas Carrick, kes on enda sõnul uut ametit nautinud.

Manchester Unitedi kapten ja keskkaitsja Harry Maguire lisas omalt poolt: "See on meie jaoks tohutu saavutus. Viimased kuud ei ole head olnud ja meil oli seda tulemust fännide jaoks vaja. Peame olema kindlad, et see on alles algus ja pingutame edasi.

Esimene poolaeg oli raske ja pingeline. Tähtis oli mängus püsida. Ma arvan, et vahetusmängijad aitasid meil edasi pingutada ja teise poolaja esitus oli väga hea. Tekitasime võimalusi ja saime lõpuks selle, mille olime ära teeninud."