Pöörane lõpp: Bergwijn lõi sügaval üleajal nii Tottenhami viigi- kui ka võiduvärava (1)

Steven Bergwijn. Foto: Scanpix / Matthew Childs / Reuters

79. minutil vahetusest sekkunud Steven Bergwijn tõusis Premier League'i mängus Leicester City vastu Tottenham Hotspuri kangelaseks, kuna lõi sügaval üleajal nii viigi- kui ka võiduvärava.

Kohtumise skoori avas esimese poolaja keskel Patson Daka. 38. minutil Harry Kane viigistas, kui pettis Caglar Söyüncü pikali ja lõi postipõrkega oma endisele koduklubile värava.

Veerand tundi enne normaalaja lõppu läks Leicester teist korda juhtima. James Maddison vahetas Harvey Barnesiga osavaid sööte ja puges palliga karistusalasse, kus ta skooris.

94 minuti ja 52 sekundi järel kaotusseisus olnud meeskond polnud kunagi varem Premier League'i mängu võitnud, aga Tottenham sai sellega hakkama. Bergwijn oli täpne kahel järjestikusel hilisel rünnakul, saades kirja oma liigahooaja esimesed tabamused. Võiduvärava lõi ta Kane'i läbisöödu järel, kui mängis Kasper Schmeichelist mööda ja saatis palli postipõrkega sisse.

Manchester United teenis esimese klubina Premier League'is 300. võõrsilvõidu, alistades Brentfordi 3:1. Kohtumise kõik neli väravat löödi teisel poolajal. 71. minutil 2:0 eduseisus välja vahetatud Cristiano Ronaldo näitas vahetuse osas üles demonstratiivset rahulolematust.

Leicester City - Tottenham Hotspur  2:3 (1:1)
24. Patson Daka, 76. James Maddison - 38. Harry Kane, 90+5., 90+7. Steven Bergwijn

Brentford - Manchester United  1:3 (0:0)