Real näitas, et nendega peab endiselt arvestama; Liverpool ja ajalugu teinud Klavan hoidsid rahulikult seisu (3)

Meistrite liigas selgusid täna esimesed veerandfinalistid, kui avamängu eduseise suutsid kindlalt kaitsta nii Liverpool kui Real Madrid. Eesti jalgpalli ajalugu tegi Ragnar Klavan, kes esimese eestlasena Meistrite liiga kohamängudes platsil käinud.

Real pidi esimesel poolajal olema pigem pallita meeskond, kuid enamik PSG ründeüritusi sumbusid Sergio Ramoses. Ohtlikumad olukorrad kuulusid pigem hispaanlastele ning just Ramosele, kui tema terava löögi võttis nurgalöögijärgselt ära PSG puurilukk Alphonse Areola.

Teisel kolmveerandtunnil said Zinedine Zidane'i hoolealused oma tahtmise, kui suurepärase meeskonnamängu järel mängisid Marco Asensio ja Lucas Vazquez palli Cristiano Ronaldole, kes selle peaga kindlalt võrku rammis. Seega jätkus ka maailma parima jalgpalluri hull seeria, kui ta tänavu kõigis Meistrite liiga kohtumistes värava löönud. Asjad läksid veelgi paremaks veerand tundi hiljem, mil Marco Verratti endale punast kaarti küsis ning Felix Brych selle lahkelt ka andis.

Kuigi Edinson Cavani lõi poolkogemata säärega PSG mängu tagasi, siis veel kaht soovitud väravat nad ei saanud ning Casemiro vormistas 80. minutil Reali 2:1 võidu.

Teises kohtumises hoidis Liverpool kodusel Anfieldil kindlalt võõrsilt toodud 5:0 eduseisu ning üle paari kuu sai taas mänguaega ka Eesti koondise kapten Ragnar Klavan, kes 80. minutil platsile pääses.

Liverpool - Porto 0:0, kahe mängu kokkuvõttes edasi Liverpool 5:0

PSG - Real Madrid 1:2 (0:0), kahe mängu kokkuvõttes edasi Real 2:5