Ronaldo sai kaane pealt ja Manchester United sai Euroopa liigas esimesed punktid (0)

Ronaldo sai Euroopa liigas jala valgeks. Foto: Scanpix / Sergei Grits / AP
Manchester United alistas Euroopa liiga alagrupimängude teises voorus Tiraspoli Šeriffi seisuga 2:0. Üle pika aja tegi skoori ka viiekordne maailma parim jalgpallur Cristiano Ronaldo.

Punased Kuradid alustasid mängu võrdlemisi kindlalt ning juba 17. minutil asuti juhtima, kui skoori tegi Inglismaa koondisest eelseisvate Rahvuste liiga mängude eel välja jäetud Jadon Sancho. Kohtumise lõppskoori vormistas Portugali ründeäss Cristiano Ronaldo penaltist 39. minutil, kusjuures tegu oli Ronaldo esimese väravaga sellel hooajal.

Teises sama alagrupi kohtumises jätkab täiseduga Real Sociedad, kes alistas 2:1 Küprose võistkonna Omonoia. Itaalia suurklubi Rooma Lazio pidi vastu võtma suure kaotuse hollandlaste Feyenoordilt ning prantslaste AS Monaco alistus kodus eelmisel aastal Eesti koondisegagi mänginud Ferencvarosele.