Tabasalu lõi omavärava ja Viimsi pööras kaotusseisu punase laterna vastu võiduks (0)

Tabasalu mängija Frank Andrew Annion. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Premium liiga piletit jahtiv Viimsi pööras Esiliigas punase laterna Tabasalu vastu võõrsil 0:1 kaotusseisu 2:1 võiduks ja jätkab viis vooru enne hooaja lõppu liidrikohal.

Viimsi jäi kaotusseisu esimese poolaja lõpus, kui Art Albert Anepaio realiseeris üks-üks olukorra Karl-Romet Nõmme vastu. Viimsi jõudis 56. minutil viigini, kui Esiliiga parim väravakütt Gregor Lehmets mängis Tabasalu väravavahist Kaupo Koortist osavalt mööda ja lõi palli valveta jäänud väravasse. Viimsi kangelaseks kerkis Tabasalu mängija Frank Andrew Annion, kes sai 71. minutil nurgalöögi olukorras kirja omavärava.

Viimsi asub tabeli tipus ja edestab lähimat jälitajat Harju Laagrit kahe punktiga. Viimsi kohtub järgmises voorus kodus FC Flora U21-ga ja Harju kodus Paide Linnameeskond U21-ga. Flora duubel on tabelis kolmandal ja Paide duubel üheksandal kohal.