Tunjov kuulus esimest korda SPAL-i algkoosseisu, aga pääsemine on nüüd võimatu missioon (6)

Georgi Tunjovi koduklubi SPAL teenis täna 0:2 kaotuse Genoa vastu, mis tähendab, et Itaalia kõrgliigasse püsimajäämine on ülimalt ebatõenäoline. Küll aga tõi mäng eestlasteke kuhjaga positiivseid emotsioone, kuna oma algkoosseisudebüüdi tegi Georgi Tunjov.

Tunjov oli küll kuulunud SPAL-i algkoosseisu karikamängus AC Milani vastu, aga liigas oli ta enne tänast sekkunud neljal korral vahetusest. Tunjov müttas SPAL-i vasakul äärel 45 minutit ja teist poolaega alustas ta paremal pool. Puhkama võeti 19-aastane Narva Transi kasvandik 58. minutil.

Avapoolajal jäi Tunjovi pealelöök SPAL-i ainsaks vähegi ohtlikuks võimaluseks, aga ka see lendas selgelt üle värava. Teisel poolajal tuli üks löögihakatis juurde, ent Genoa väravavahil täna tööd ei olnud.

Küll aga oli SPAL-i puurilukul Karlo Letical, kes pidi tõrjuma penalti, aga kahel korral mängiti ta siiski üle. Avapoolajal tegi skoori Makedoonia legend Goran Pandev, teisel poolajal saatis imelise karistuslöögi tema selja taha Lasse Schöne.

Tabelis on SPAL endiselt viimane ja 17. kohale tõusnud Genoast lahutab neid 11 punkti. Matemaatiliselt on pääsemine veel võimalik, aga laual on vaid 18 punkti.

Genoa - SPAL 2:0 (1:0)