VAATA JÄRELE: Kuressaare tuli Tammeka survega toime ja sõidab koju kolme punktiga (0)

Tartu Tammeka sai hiilgava hooaja alguse järel kirja teise järjestikuse 1:2 kaotuse, jäädes kodus alla FC Kuressaarele.

Kuressaare kangelaseks kerkis ootamatu mees, kui 10. minutil sunnitud vahetusega sekkunud Gleb Pevtsov viis nad juba paar minutit hiljem juhtima ja lõi poolaja lõpus veel teisegi värava.

Tammeka ründaja Ahmed Basher jättis avapoolajal kasutamata kolm head võimalust, nende hulgas penalti, aga teisel poolajal sai ta palli lõpuks võrku. 76. minuti tabamuse järel pani Tammeka külalised veel võimsa surve alla, kuid saarlased tulid eduseisu kaitsmisega siiski toime ning kirjutasid turniiritabelisse oma teise võidu.

Protokoll:

13. aprillil kell 12.30 Tartu Sepa kunstmuruväljakul

Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare  1:2 (0:2)
76. Ahmed Basher - 12., 35. Gleb Pevtsov

Väravasöödud: 76. Herman Pedmanson - 12., 35. Karl Rudolf Õigus
Realiseerimata penalti: 32. Ahmed Basher (Kivila tõrjus)
Hoiatused: 84. David Epton - 31. Artjom Jermatšenko, 31. Igor Morozov (pingilt), 53, Sander Alex Liit, 75. Joonas Soomre
Mänguolud: +11, vahelduv pilvisus, kunstmuru rahuldavas seisukorras
Pealtvaatajaid: 282
Peakohtunik: Kristjan-Eric Lääne
Abikohtunikud: Sander Saga, Kristjan Kruk
Neljas kohtunik: Karl Kena
VAR: Joonas Jaanovits
AVAR: Aron Härsing

Tammeka: Richard Aland, Rasmus Kallas, Tanel Tammik, Reio Laabus, Mairo Miil, Giacomo Uggeri (68. Herman Pedmanson), David Epton, Patrick Genro Veelma (90. Eugenio Bracelli), Olawale Tanimowo, Priit Peedo (61. Akaki Gvineria), Ahmed Basher.
Varus: Carl Kaiser Kiidjärv, Laurits Õunpuu, Marius Vister, Dominic Laaneots, Akaki Gvineria, Devid Lehter, Herman Pedmanson, Eugenio Bracelli, Mihkel Sepp.

Kuressaare: Kaur Kivila, Märten Pajunurm, Karl Orren, Sander Alex Liit, Karl Rudolf Õigus, Siim Aer, Pavel Dõmov, Aleksander Iljin (10. Gleb Pevtsov; 76. Andero Kivi), Artjom Jermatšenko, Joonas Soomre, Mattias Männilaan.
Varus: Magnus Karofeld, Joosep Kobin, Gleb Pevtsov, Kristofer Robin Grün, Anton Volossatov, Joonas Vahermägi, Rasmus Saar, Andero Kivi.

Tekstipõhine LIVE-ülekanne:

SEOTUD MÄNGUD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
Enne kommentaari avaldamist tutvu Soccernet.ee kommentaaride hea tavaga.
SEGADUS PARIISIS
Olümpia algas skandaaliga! Argentina 16. lisaminuti viigivärav vallandas kaose ... ja tühistati kaks tundi hiljem
EUROSEIKLUSED JÄTKUVAD
ENDINE KALJUKAS
Pooleteise aastaga Esiliiga B-st Belgia suurimasse mängu tõusnud Promise David: niimoodi mõeldes on see hullumeelne!
TEEMASID PIIRIDE TAGANT
PARIISI OLÜMPIA
SN Pariisis | Olümpiakuld või kassikuld? Kellele ja miks on vaja meeste olümpiaturniiri?
FLORA SAN MARINOS
JUTUD STUUDIOST
Pikk ette (ja ise järele) | Tahet napib? Siis polegi Euroopasse asja!
EESTI KLUBID EUROOPAS
Loosimise tulemus: Levadia võib kohtuda Jürgensi koduklubiga, Flora Islandi või Albaania meistriga
MUUTUSED MÄNNIKUL
Nõmme Unitedi peatreeneriks sai uuesti Martin Klasen
SOCCERNET.EE
Soccernet.ee saab uue peatoimetaja
RISTNURK
Haaland eksis julmalt kahe reegli vastu
JALGPALLIFAKTID
Haaland eksis julmalt kahe reegli vastu (0)
 
 
Aga kui palju sina iga päev jooksed?
JALGPALLIFAKTID
Aga kui palju sina iga päev jooksed? (0)
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
21
16
4
1
48:8
52
2.
Nõmme Kalju FC
20
11
7
2
42:21
40
3.
Tallinna FC Flora
21
10
6
5
34:24
36
4.
Paide Linnameeskond
21
11
2
8
33:23
35
5.
Tartu JK Tammeka
20
6
6
8
25:24
24
6.
JK Narva Trans
20
5
6
9
27:40
21
7.
JK Tallinna Kalev
21
5
5
11
24:41
20
8.
FC Kuressaare
20
4
8
8
22:35
20
9.
Pärnu JK Vaprus
20
5
5
10
20:32
20
10.
FC Nõmme United
20
2
5
13
12:39
11
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
PREMIUM LIIGA SUVISED ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

SILM PEALE!

Vaata siit värsket videolugu!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
52
Nõmme Kalju FC
40
Tallinna FC Flora
36
Paide Linnameeskond
35
Tartu JK Tammeka
24
JK Narva Trans
21
JK Tallinna Kalev
20
FC Kuressaare
20
Pärnu JK Vaprus
20
FC Nõmme United
11
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T 22.00 Virtus - Flora (Konverentsiliiga)
  • N 21.00 Osijek - Levadia (Konverentsiliiga)
  • N 22.00 Stjarnan - Paide (Konverentsiliiga)
  • L 12.30 Harju - Tabasalu (Esiliiga)
  • L 17.00 Kalju - Tammeka (Premium liiga)
  • P 16.00 Flora - Gintra (Balti liiga)
  • P 19.00 Kuressaare - Vaprus (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!