Vladimir Avilov: mul on selja taga raske aasta, aga nüüd lõpuks sain võimaluse (0)

Nõmme Kalju keskkaitsja Vladimir Avilov (vasakul) lõi 32. vooru mängus FC Floraga meeskonna võiduvärava. Tegemist oli tema esimese Premium liiga mänguga pärast 8. maid. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

Nõmme Kalju keskkaitse moodustasid 1:0 võidumängus FC Flora vastu Mihhail Babitšev, Giannis Tsivelekidis ja Vladimir Avilov. Kui kaks esimest on tänavu olnud Kalju kindlad põhimehed, siis viiendat hooaega Kaljusse kuuluv Avilov mitte.

Tegemist oli alles tema viienda Premium liiga kohtumisega sel aastal. Eelmised neli leidsid aset aprillis ja mais, millele järgnes pikk vigastuspaus, kust ta naasis alles oktoobri alguses. Esmalt minutitega Esiliiga B-s mängivas Kalju U21 meeskonnas, täna Flora vastu teenis ta oma esimesed Premium liiga minutid pärast 8. maid.

"Mul on selja taga raske aasta. Nüüd sain võimaluse mängimiseks ja pakatasin tahtest. Õnnestus ka värav lüüa. Flora kolm korraga tehtud vahetust muutsid meie seisu keeruliseks, sest surve oli korralik, aga saime hakkama ja oleme võidu üle õnnelikud," sõnas Avilov pärast kohtumist.

"Tabeliseisu mõttes väga tähtis võit, aga emotsionaalselt samuti, sest oleme viimasel ajal väga vähe võitnud. Meeskond pidi täna oma vaimu näitama ja saime sellega hakkama! Kõik said aru, et hooaja lõpp on käes ja kolmandat kohta on meil väga-väga vaja," lisas keskkaitsja.

Kalju hooaeg jätkub kolmapäeval, kui Evald Tipneri karikasarja 1/8-finaalis minnakse võõrsil vastamisi JK Tabasaluga.