A-klassi vanuseklassis võidutses TVMK (1)

Aastavahetuseturniiri tänase esimese võistluse võitis FC TVMK noortevõistkond, kes võidutses A-vanuseklassis.

Finaalis alistasid nad 1:1 lõppenud normaalaja järel penaltitega 5:4 Pärnu JK I meeskonna. Ka kolmanda koha hõivas Pärnu klubi, kui PJK II oli pronksimängus 2:0 parem Tallinna JK-st.

Võistkondades tegid kaasa ka mitmed suvel Meistriliigas mänginud pallurid. Resultatiivseimaks mängijaks tunnistatud kuue värava autor Mihhail Kazak Pärnu JK I-st lõi Meistriliigas koguni seitse väravat.

Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Taavi Midenbritt Pärnu JK II võistkonnast ning parimaks väravavahiks Mark Boskin võitjameeskonnast TVMK.

A-klassi turniir
Mängu pikkus 1x12 minutit

A - Pärnu JK I, FC Valga Warrior, FC Ajax Lasnamäe II, FC TVMK II
B - Pärnu JK Vaprus, FC TVMK I , SK Alko Jõhvi , FC Flora Haapsalu
C - JK Sillamäe, JK Dünamo I, Pärnu Kalevi SK, Pärnu JK II
D - FC Ajax Lasnamäe I, Tallinna JK, JK Dünamo II, FC Lootos

8:00 FC TVMK II - FC Ajax Lasnamäe II 0 : 3
8:15 FC Ajax Lasnamäe I - Tallinna JK 1 : 2
8:30 FC TVMK I - FC Flora Haapsalu 3 : 1
8:45 JK Dünamo I - Pärnu JK II 0 : 2
9:00 FC Ajax Lasnamäe II - Pärnu JK I 0 : 2
9:15 Pärnu JK Vaprus - FC TVMK I 0 : 1
9:30 JK Dünamo I - Pärnu Kalevi SK 0 : 4
9:45 Pärnu JK I - FC TVMK II 2 : 1
10:00 Pärnu JK Vaprus - FC Flora Haapsalu 1 : 1
10:15 Pärnu JK II - Pärnu Kalevi SK 4 : 1
10:30 Tallinna JK - JK Dünamo II 2 : 0
10:45 FC TVMK I - SK Alko Jõhvi 2 : 0
11:00 JK Sillamäe - JK Dünamo I 1 : 1
11:15 JK Dünamo II - FC Ajax Lasnamäe I 0 : 4
11:30 FC Valga Warrior - FC Ajax Lasnamäe II 0 : 3
11:45 FC Flora Haapsalu - SK Alko Jõhvi 1 : 3
12:00 JK Sillamäe - Pärnu JK II 0 : 2
12:15 Tallinna JK - FC Lootos 2 : 0
12:30 FC Valga Warrior - FC TVMK II 4 : 0
12:45 SK Alko Jõhvi - Pärnu JK Vaprus 2 : 1
13:00 FC Ajax Lasnamäe I - FC Lootos 3 : 1
13:15 Pärnu JK I - FC Valga Warrior 3 : 2
13:30 Pärnu Kalevi SK - JK Sillamäe 0 : 4
13:45 FC Lootos - JK Dünamo II 6 : 2

1/2 finaalid:

14:00 A1 Pärnu JK I - C1 Pärnu JK II 3 : 0
14:15 B1 FC TVMK I - D1 Tallinna JK 3 : 1

Finaalid:

14:30 III - IV koha mäng Pärnu JK II - Tallinna JK 2 : 0
14:45 Finaal FC TVMK I - Pärnu JK I 1 : 1 pen. 5 : 4

I koht FC TVMK I: Mark Boskin, Artjom Burkin, Artjom Dmitrijev, Nikolai Mašitšev, Jevgeni Grafski, Jevgeni Lipin, Anton Jevdokimov, Vjatšeslav Smirnov, Artjom Šitov, Dmitri Njatin, Daniil Ratnikov, Sergei Jegorov, Jevgeni Ginzburg, Dmitri Zahharov

II koht Pärnu JK I: Dmitri Kalinin, Mihhail Kazak, Ivan Velikopolje, Jevgeni Novikov, Konstantin Voznjuk, Aleksndr Podgornõi, Ronek Saal, Maksim Matusevitš, Igor Kiseljov, Magnus Graudinš, Ivar Luigemaa

III koht Pärnu JK II: Taavi Midenbritt, Maido Pakk, Ott Kangur, Tambet Anso, Tanel Hein, Martin Kuldmägi, Martti Jürgenson, Tehvo Liiv, Aigo Põldoja

Parim väravalööja: Mihhail Kazak Pärnu JK I 6 väravat
Parim väravavaht: Mark Boskin FC TVMK I
Parim mängija: Taavi Midenbritt Pärnu JK II

Väravalööjad:

6 - Roman Teivan FC Ajax Lasnamäe I
6 - Taavi Midenbritt Pärnu JK II
6 - Mihhail Kazak Pärnu JK I
4 - Aleksei Petjukevitš SK Alko Jõhvi
3 - Artjom Dmitrijev FC TVMK I
2 - Ivan Velikopolje Pärnu JK I
2 - Rauno Alliku Pärnu Kalevi SK
2 - Tehvo Liiv Pärnu JK II
2 - Ranner Pak TJK
2 - Artjom Šitov FC TVMK I
2 - Aleksandr Starodub FC Ajax Lasnamäe II
2 - Dmitri Tarassenko FC Ajax Lasnamäe II
2 - Sten Rõngelepp FC Warrior Valga
2 - Rivo Tuik FC Lootos
2 - Tauri Kolk FC Lootos
2 - Nikolai Mašitšev FC TVMK I
2 - Dmitri Njatin FC TVMK I
1 - Deniss Kovtun FC Ajax Lasnamäe II
1 - Aleksandr Kirpu FC Ajax Lasnamäe II
1 - Pertti Laanemäe TJK
1 - Priit Roos FCF Haapsalu
1 - Eigo Pärnaste Pärnu Kalevi SK
1 - Tarmo Tamm Pärnu Kalevi SK
1 - Aleksandr Vassiljev FCF Haapsalu
1 - Toomas Eier Pärnu JK Vaprus
1 - Toomas Pent Pärnu Kalevi SK
1 - Maido Pakk Pärnu JK II
1 - Sami Kivi TJK
1 - Aleksandr Gussev JK Dünamo
1 - Aleksandr Kulikov JK Sillamäe Kalev
1 - Aleksandr Vassiljev FCF Haapsalu
1 - Maksim Ristimägi SK Alko Jõhvi
1 - Deniss Vassiljev TJK
1 - Simmo Toome TJK
1 - Sander Rõivasepp FC Warrior Valga
1 - Roland Wiikholm FC Warrior Valga
1 - Vladislav Jakovlev FC Warrior Valga
1 - Indres Põder Pärnu JK Vaprus
1 - Sergei Hohlov FC Ajax Lasnamäe I
1 - Maksim Pervušin FC Ajax Lasnamäe I
1 - Jevgeni Novikov Pärnu JK I
1 - Janis Kriska FC Warrior Valga
1 - Aleksandr Podgornõi Pärnu JK I
1 - Aleksandr Gluhno JK Sillamäe Kalev
1 - Aleksandr Taar JK Sillamäe Kalev
1 - Tõnis Tusov FC Lootos
1 - Deniss Denisjev JK Dünamo II
1 - Priit Rahuelu FC Lootos
1 - Alar Alve FC Lootos
1 - Eduard Tšurkin JK Dünamo II
1 - Ivan Velikopolje Pärnu JK I
1 - Priidu Ahven TJK
1 - Mark Boskin FC TVMK I
1 - Ott Kangur JK Pärnu II
2 - JK Sillamäe Kalev

REKLAAM
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (1)

Registreeritud kasutajate kommentaare ei ole.

EESTI - UNGARI
RAHVUSTE LIIGA
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
REKLAAM
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
32
23
9
0
103:29
78
2.
32
22
6
4
100:23
72
3.
31
21
8
2
100:28
71
4.
32
18
7
7
72:45
61
5.
32
12
7
13
56:70
43
6.
32
12
6
14
46:51
42
7.
32
7
5
20
30:90
26
8.
32
6
5
21
43:61
23
9.
32
5
2
25
28:101
17
10.
31
2
7
22
23:103
13
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK