Anfieldil nähti seitset väravat, aga Salah' duubel päästis Liverpooli hulleimast (1)

Inglismaa kõrgliiga 23. vooru esimesest mängudes olid suurfavoriidid Liverpool ja Manchester United võidukad. Korralikust lahingust sai Leicester City vastu kolm punkti kätte ka Wolverhampton Wanderers.

Ole Gunnar Solskjaer ning Manchester United teenisid oma seitsmenda järjestikuse võidu. Paul Pogba viis omad penaltist 27. minutil ette ja poolajaks suurendas eduseisu Marcus Rashford. Kuigi Pascal Gross vähendas kaotusseisu külaliste jaoks 72. minutiks minimaalseks, pidas Unitedi kaitse lõplikult vastu.

Liverpool oli see-eest koduplatsil Crystal Palace'i vastu raskustes. Andros Townsendi tabamusest mindi poolajale külalismeeskonna 1:0 edust. Mohamed Salah ning Roberto Firmino aitasid Liverpooli aga 53. minutiks juhtima, kuid James Tomkins viigistas seisu.

Salah sai 75. minutil oma teise tabamuse kirja, ent normaalaja eelviimasel minutil jäi Liverpool James Milneri teise kollase kaardi tõttu vähemusse. Sadio Mane üleaja värav viis Liverpooli 4:2 ette ja kuigi Max Meyer sai Palace'i poolelt veelkord vastatud, teenisid Jürgen Kloppi hoolealused ikkagi raske võidu.

Päeva viimases ning eeldatavalt kõige põnevamas mängus on vastamisi Londoni Arsenal ja Londoni Chelsea.

Wolverhampton Wanderers - Leicester City 4:3 (2:0)
4., 64., 90+3. Diogo Jota, 12. Ryan Bennett - 47. Demarai Gray, 51. ov. Conor Coady, 87. Wes Morgan

Bournemouth - West Ham United 2:0 (0:0)