Flora naiskond läheb Meistrite liigasse viieväravalise võidu pealt, Tullus naasis 16 minutiks (0)

Kristiina Tullus. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Naiste Meistriliiga täiseduga liider Tallinna Flora pidas oma viimase mängu enne Meistrite liiga kohtumisi ning alistas Tuleviku ja Suure-Jaani Ühendnaiskonna 5:0.

Flora kapten Kristiina Tullus lõpetas täna 16-kuulise vigastuspausi ning kuulus põhikoosseisu, kuid mängis ainult 16 minutit.

Kaks väravat lõid Kristina Teern ja Lisette Tammik, ühe lisas vahetusest sekkunud Getter Saar. Tuleval neljapäeval kohtub Flora Iisraeli meistri Kiryat Gatiga ning edu korral pühapäeval ilmselt Itaalia tipu Torino Juventusega.

JK Tabasalu teenis kolmanda järjestikuse vähemalt kolmeväravalise võidu, olles parem Põlva Lootosest 4:1. Kaks väravat lõi Sandra Pärn.

REKLAAM

Keset hooaega Tallinna Kalevist Saku Sportingusse laenule läinud ründaja Emma Treiberg sai kirja kaks esimest tabamust uues klubis, aidates Saku 5:1 võidule Tartu Tammeka üle.

Väravaküttide edetabeli liider Tammik edestab endiselt lähimat jälitajat Treibergi nelja tabamusega.

Mitteametlikud protokollid (EJL-i kodulehelt):

13. augustil kell 15.00 Tabasalu Arenal

JK Tabasalu - Põlva FC Lootos  4:1 (1:1)
32., 48. Sandra Pärn, 81. Egle-Eliise Kurg, 90+1. Anette Salei - 42. Kristin Kukli

Hoiatused: -
Pealtvaatajaid: 77
Peakohtunik: Rene Merilo
Abikohtunikud: Gerd Ärsis, Oliver Kiisk

Tabasalu: Melani Lisandra Kõrran, Laura Jaansen, Heidi Melis, Mirell Sööt, Sandra Pärn (70. Minna-Brit Jõelaid), Liis Hell (58. Egle-Eliise Kurg), Keidy Pööra, Liisi Karilaid (58. Carmel Sööt), Mia-Lisette Sarapik (58. Anne-Grethe Pajuviidik), Anette Salei, Marta Liisa Staalfeldt.
Varus: Anne-Grethe Pajuviidik, Minna-Brit Jõelaid, Egle-Eliise Kurg, Carmel Sööt, Laada Tereštšenkova.

Lootos: Karina Piirimaa, Elina Kahar, Kaisa Liina Keps, Hanna Parv, Ave-Lii Laas, Ita Lillo, Karmen Piirimaa, Kärt Hüdsi, Mairit Laanesaar, Kristin Kukli, Ketlin Pindis.
Varus: -


13. augustil kell 15.00 Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljakul

Tartu JK Tammeka - Saku Sporting  1:5 (0:4)
47. Aleksandra Orlova - 19. Berle Brant, 26. Kirke Kala, 33., 87. Emma Treiberg, 45+1. Katriin Saulus

Hoiatused: 68. Rahel Repkin, 87. Kreete Õun - 63. Emma Treiberg, 90+1. Berle Brant
Pealtvaatajaid: 43
Peakohtunik: Kristjan Kruk
Abikohtunikud: Marten Laanisto, Maksim Kartševski

Tammeka: Lisette Teder, Annegret Kala, Rahel Repkin (83. Carmen Kaidi Jõeleht), Eva-Maria Niit, Kirkeliis Lillemets (83. Anna Maria Mets), Aleksandra Orlova, Grete Kraus (83. Wanda Prost), Anna-Martha Reino (57. Hanna Haljasorg), Kreete Õun, Renate-Ly Mehevets, Marie Kiivit (57. Carola Erik).
Varus: Hanna Pihu, Carmen Kaidi Jõeleht, Wanda Prost, Carmen Tiivel, Hanna Haljasorg, Carola Erik, Anna Maria Mets.

Saku: Keiti Kruusmann, Grete Daut, Eliisabet Pedak, Eva-Maria Kriisa, Katriin Saulus, Riin Satsi, Emma Treiberg, Kirke Kala (81. Angela Raidmets), Ruth Hansar (66. Triin Satsi), Berle Brant, Anna Mariin Juksar.
Varus: Angela Raidmets, Triin Satsi, Lisandra Rannasto, Eliise Gertrud Põlluvee, Kairi Himanen.


13. augustil kell 15.00 Viljandi linnastaadionil

JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN - Tallinna FC Flora  0:5 (0:3)
20., 45+2. Kristina Teern, 42., 51. Lisette Tammik, 80. Getter Saar

Hoiatused: -
Pealtvaatajaid: 26
Peakohtunik: Kalmer Klettenberg
Abikohtunikud: Kaido Mägi, Louis Jesse Albert

Tulevik: Reti Talts, Sandra Liir, Anett Joandi, Raheli Jürgenson, Leili Eek, Teisi Toomsalu, Anna-Liisa Joandi, Maive Jürmann, Eliise Uibo, Katarina Põldur, Katariina Uibo.
Varus: Kertu Reinup.

Flora: Katarina Elisabeth Käpa, Jessika Uleksin (66. Helina Tarkmeel), Daniela Mona Lambin (66. Elis Soodla), Valeria Liik, Elisabeth Õispuu (46. Eline Ruth Häberli), Kristina Teern, Kethy Õunpuu, Kristiina Tullus (16. Kelly Rosen), Siret Räämet, Lisette Tammik (66. Getter Saar), Simona Põlismäe.
Varus: Victoria Vihman, Helina Tarkmeel, Jaanika Volkov, Elis Soodla, Kelly Rosen, Getter Saar, Eline Ruth Häberli.


Tabeliseis:

1. Tallinna FC Flora                     15 15 0 0 94:5  45
2. Saku Sporting                         14 11 1 2 54:16 34
3. JK Tallinna Kalev                     14  8 1 5 30:25 25
4. JK Tabasalu                           15  7 1 7 34:33 22
5. Pärnu JK Vaprus                       13  5 1 7 21:41 16
6. Tartu JK Tammeka                      15  5 1 9 24:46 16
7. JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN  15  1 2 12 9:69  5
8. Põlva FC Lootos                       13  0 3 10 7:38 
3

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
TASKUST TULEB HÄÄL
VAR TULEB EESTISSE!
Eesti teeb VAR-i veidi teisiti. Video-operaatorita ja esmalt ka kurikuulsate suluseisujoonteta
JÄRJEKORDNE KARIKAS
Kolmandat aastat järjest Soome karika võitnud Aarna: teekond karikani on olnud alati väga raske
ESILIIGA
FLORA MÄNGIJAD
LEVADIA JA KALJU
PIKEMALT
RISTNURK
SOCCERNET TV
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
30
27
3
0
81:16
84
2.
Tallinna FCI Levadia
30
22
5
3
66:17
71
3.
Paide Linnameeskond
30
17
6
7
76:29
57
4.
Nõmme Kalju FC
30
16
7
7
54:26
55
5.
FC Kuressaare
30
12
8
10
39:40
44
6.
JK Narva Trans
30
9
5
16
38:52
32
7.
Tartu JK Tammeka
30
7
7
16
30:54
28
8.
JK Tallinna Kalev
30
8
3
19
36:84
27
9.
Tallinna JK Legion
30
4
6
20
27:74
14
10.
Pärnu JK Vaprus
30
2
2
26
27:82
8
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • E 19.00 Viimsi - Nõmme United (Esiliiga)
  • N 19.00 Eesti - Leedu (naiste Balti turniir)
  • R 18.00 Eesti - Taani (NU17 EM-valikturniir)
  • L 14.30 Legion - Levadia (Premium liiga)
  • L 16.30 Kalev - Trans (Premium liiga)
  • L 19.30 Tammeka - Kalju (Premium liiga)
  • P 14.30 Kuressaare - Paide (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
84
Tallinna FCI Levadia
71
Paide Linnameeskond
57
Nõmme Kalju FC
55
FC Kuressaare
44
JK Narva Trans
32
Tartu JK Tammeka
28
JK Tallinna Kalev
27
Tallinna JK Legion
14
Pärnu JK Vaprus
8