Neidude U19 koondis asus Šotimaa vastu juhtima, aga kaotas lõpuks suurelt (0)

Eesti neidude U19 koondis sai Šotimaal toimuva EM-valikturniiri teises kohtumises suure kaotuse, kui 1:0 eduseisust jäädi võõrustajatele 1:7 alla.

Eesti haaras juhtohjad 14. minutil, kui Kärt Hüdsi sai pärast küljesisseviset karistusalast löögile ja realiseeris kindlalt. Vaheajale mindi aga võõrustajate üheväravalises eduseisus, sest šotlannad viigistasid 20. minutil ja Marta Liisa Staalfeldt lõi 27. minutil omavärava. Teisel poolajal lõid võõrustajad koguni viis vastuseta väravat.

Eesti on mõlemad mängud Šotimaal kaotanud, aga mõlemas mängus skoorinud, sest avapäeval jäädi Kosovole 1:2 alla. Eesti neiud lõpetavad turniiri 11. aprillil Kasahstani vastu.

Šotimaa U19 - Eesti U19 7:1 (2:1)
20. Bayley Hutchinson, 27. ov. Marta Liisa Staalfeldt, 47. Aimee Anderson, 62. Eva Thomson, 64. Leila Lister, 84. London Pollard, 86. Eilidh Adams - 14. Kärt Hüdsi

Hoiatused: 41. Eva Thomson - 48. Gabriela Busch
Mänguolud: +6, väljak suurepärases seisukorras
Peakohtunik: Fatemeh Zangeneh
Abikohtunikud: Line Cathrine Nymoen (mõlemad Norra), Betül Nur Yilmaz
Neljas kohtunik: Gamze Durmus

Šotimaa: Rachael Johnstone, Tegan Bowie (76. Grace Mitchel), Keznie Weir (70. Robyn McCafferty), Jessica Broadrick, Shona Cowan (69. Niamh Murphy), Aimee Anderson, Eva Thomson (80. Tegan Browning), Bayley Hutchison (70. Eilidh Adams), Rebecca McAllister, Leila Lister, London Pollard.
Varus: Alicia Yates, Niamh Murphy, Robyn McCafferty, Tegan Browning, Bailley Collins, Grace Mitchel, Addison Handley, Eilidh Adams, Maria McAneny.

Eesti: Keiti Kruusmann, Gabriela Busch (77. Aiki Suits), Annemai Lutter, Sandra Liir, Anett Joandi (83. Kati-Karoli Silla), Marta Liisa Staalfeldt, Ragne Gromov (77. Sandra Pärn), Kärt Hüdsi, Kristina Teern (46. Lisandra Rannasto), Anna-Martha Reino (77. Anneli Liivamägi), Katriin Saulus.
Varus: Birgit Rammo, Anna-Liisa Joandi, Lisandra Rannasto, Sandra Pärn, Aiki Suits, Anneli Liivamägi, Kati-Karoli Silla, Valeria Liik.