Null punkti ja null väravat. Peatreener Reim: sisenemine meesteklassi pole lihtne ja see on võimalus teha endaga individuaalset tööd (1)

Martin Reim. Foto: Jana Pipar / jalgpall.ee

U19 vanuseklassi Eesti koondis kaotas Ungaris toimunud EM-valikturniiril kõik kohtumised ega suutnud Austria, Ungari ja Valgevene vastu väravatearvet avada. Peatreener Martin Reim märkis, et meeskond oli pärast turniiri pettunud.

Eesti kaotas avamängus Austriale 0:4, seejärel Ungarile 0:2 ja Valgevenele 0:1. Peatreener Reim rääkis, et meeskond oleks kindlasti väärinud turniiri lõikes enamat, sest lõpuks jäädi punktita ja väravata. "Samas ei saa öelda, et me ühestki vastasest oleks mänguliselt üle olnud," tunnistas Reim jalgpalliliidu kodulehe vahendusel.

"Mõnes mõttes olid kõik mängud sarnased. Mängisime korralikud esimesed poolajad ja ka teisi poolaegasid alustasime hästi, aga seejärel hakkasime hätta jääma ja ühel hetkel pani vastane oma klassi maksma. Neil oli mängijaid, kes vajalikul hetkel leidsid õige lahenduse. Austria lõi juba teisel minutil suurepärase värava ja Ungari võiduvärav oli ka hea individuaalne sooritus. Täna (eile Valgevene vastu - toim.) andsime vastasele kaks penaltit ja see on ka tihtipeale märk, et mingitel hetkedel on vastane üle. Samas mängisime Valgevene vastu hea avapoolaja, sest me pigem domineerisime ja olid mõned korralikud võimalused. Austria vastu sai teisel poolajal meie jaks otsa ja kogu turniiri vältel olime hädas sellega, et vahetuste järel ei suutnud tempot pidada."

Reim lisas, et meeskond oli pärast turniiri pettunud, kuid peatreeneril jagus sellegipoolest oma mängijatele kiidusõnu. "Kihvt võistkond, ühtehoidev ja heade isiksustega, kus on näha soovi mänge võita. Aga sisenemine meesteklassi pole lihtne ja see on võimalus teha endaga individuaalset tööd, kui mängude lõpud kipuvad raskeks minema."