Pogba ja kaaslaste meistriklass torkas Chelsea sarripalli pauguga lõhki (paarid loositud!) (2)

Inglismaa karikasarja viimane veerandfinalist on Manchester United, kes alistas Londonis Stamford Bridge'il peetud kohtumises 2:0 Chelsea.

United alustas teravamalt, ent kümne minuti möödudes sai Chelsea esimesest ehmatusest üle ja ohustas mitu korda külaliste väravat. Skoori avas siiski United, kui Paul Pogba leidis 31. minutil mõõdetud tsenderdusega Ander Herrera, kelle pealöök oli täpne. 45. minutil võitis Pogba taas keskväljal palli ja vabastas paremal äärel sööduga Marcus Rahsfordi, kelle tsenderduse prantslane karistusalas seejärel ise peaga võrku suunas.

Publiku vilekoori saatel poolajapausile saadetud Chelseal avanes teisel poolajal mitu poolvõimalust kaotusseisu vähendada, kuid need lendasid tuulde ja Unitedi väravas seinud Sergio Romero ei pidanud tegema  ainsatki tõsist tõrjet. Chelsea on nüüd kaotanud kõigi sarjade peale viimasest kümnest mängust viis, pärast 2012. aastat esmakordselt Stamford Bridge'ilt võiduga lahkuv United on aga võitnud Ole Gunnar Solskjaeri käe all 13 kohtumisest 11.

Chelsea - Manchester United 0:2 (0:2)
31. Ander Herrera, 45. Paul Pogba

Kohe pärast kohtumise lõppu loositi ka veerandfinaalpaarid. Kaheksast konkurentsi jäänud klubist kuus kuuluvad kõrgliigasse, Swansea ja Millwall esiliigasse. Mängud peetakse 16. märtsi nädalavahetusel.