Rannakoondis sõitis Itaaliasse Euroliiga turniirile (0)

Foto: Liisi Troska

Eesti rannajalgpalli koondis mängib sel nädalavahetusel Itaalias Euroliiga etapil, mille parimatele preemiaks kohad finaalturniiril.

Catanias peetaval Euroliiga B-divisjoni etapil kohtub Eesti Moldova (reedel 10.00), Ungari (laupäeval 13.45) ja Leeduga (pühapäeval 10.00). Alagrupi võitjad ja kolm parimat teise koha omanikku kvalifitseeruvad Euroliiga finaalturniirile, mis peetakse Portugalis Figueira da Fozis 5.-8. septembrini.

Tegu on rannakoondise suve teise tähtsama turniiriga. Juuli keskel madistati MM-valikturniiril Ungari, Venemaa ja Saksamaaga, kuid kõigis kolmes mängus tunnistasid meie mehed kõva lahingu järel lüüasaamist. Kontrollmängud Soome ja Lätiga õnnestus aga juulis võita.

Eesti rannajalgpallikoondise koosseis:

Markus Lukk (VV) (SK Augur Enemat)
Kaspar Kotter (VV) (Saue JK)
Joosep Juha (SK Augur Enemat)
Indrek Palm (Nõmme BSC OlyBet)
Rauno Nõmmiko (SK Augur Enemat)
Kevin Sooaluste (BSC Thunder Häcker)
Rasmus Munskind (SK Augur Enemat)
Sander Lepik (SK Augur Enemat)
Erol Kigaste (BSC Thunder Häcker)
Ervin Stüf (BSC Thunder Häcker)

Treener: Kristian Marmor
Füsioterapeut: Siret Kalbus
Mänedžer: Raili Ellermaa

Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
NOORED MEHED KAUGEL MAAL
PREMIUM LIIGA PÜHAPÄEV
Flora kaks poolkaitsjat vigastatud, Jääger naasis treeningutele
FLORA - PAIDE
Luup peale | Kostja supermäng tähendab, et Flora saldo tippude vastu on neljast neli!  (galerii!)
REIM LÄINUD
German Šlein: 2019 oli minu jaoks väga karm aasta, nüüd liigun ühe eesmärgi kaupa edasi
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
12
10
1
1
32:9
31
2.
Nõmme Kalju FC
12
8
1
3
23:6
25
3.
Tallinna FCI Levadia
12
7
3
2
29:15
24
4.
Paide Linnameeskond
12
7
0
5
24:15
21
5.
Viljandi JK Tulevik
12
6
0
6
17:21
18
6.
Tartu JK Tammeka
12
4
2
6
12:19
14
7.
FC Kuressaare
12
4
1
7
12:22
13
8.
JK Narva Trans
12
2
3
7
13:20
9
9.
Tallinna JK Legion
12
2
3
7
6:17
9
10.
JK Tallinna Kalev
12
2
2
8
6:30
8
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • N, 19.00 Vaprus - Maardu (Esiliiga)
  • R, 19.30 Paide - Kalju (Premium liiga)
  • L, 13.00 Kalev - Tulevik (Premium liiga)
  • L, 19.00 Tammeka - Trans (Premium liiga)
  • P, 14.00 Tammeka - Sporting (Naiste ML)
  • P, 19.00 Maardu - Elva (Esiliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
31
Nõmme Kalju FC
25
Tallinna FCI Levadia
24
Paide Linnameeskond
21
Viljandi JK Tulevik
18
Tartu JK Tammeka
14
FC Kuressaare
13
JK Narva Trans
9
Tallinna JK Legion
9
JK Tallinna Kalev
8
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused toimusid kahe hooaja vahel Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK