Selgus Taliturniiri graafik: esimesed mängud toimuvad järgmise nädala lõpus (0)

Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Hooaja ettevalmistuseks mõeldud Taliturniiri esimene kohtumine on tänavu kavas 14. jaanuaril. Traditsiooniline hooaja avamäng ehk Superkarikafinaal toimub 25. veebruaril ning Premium liiga uus hooaeg algab 1. märtsil.

Superkarikafinaalis lähevad vastamisi möödunud hooaja karikavõitja ja Eesti meister. Kuna Tallinna FCI Levadial võitis nii karika kui meistritiitli, pääses Superkarikale Premium liigas teise koha saavutanud Tallinna FC Flora. Superkarika võitja selgub reedel, 25. veebruaril kell 19.00 ning Sportland Arenal peetavast kohtumisest vahendab otsepilti Soccernet TV.

Taliturniiri avab 14. jaanuaril EJL-i jalgpallihallis Narva Transi ja FCI Levadia/FCI Levadia U21 vastasseis. Päev hiljem astuvad samale väljakule Nõmme Kalju ja Tallinna Legion ning hiljuti valminud Viljandi jalgpallihallis lähevad vastamisi Viljandi Tulevik ja Paide Linnameeskond.

Turniiril liigatabelit ei peeta ja seoses rahvusvaheliste treeningmängudega peavad klubid ka eri arvu matše. 12 kohtumisele saab kaasa elada Soccernet TV vahendusel - loe siit lähemalt.

REKLAAM

Taliturniir 2022 ajakava:

Reede, 14. jaanuar
18.30 Narva JK Trans - Tallinna FCI Levadia/Tallinna FCI Levadia U21 (A-turniir) (EJL-i jalgpallhallis)

Laupäev, 15. jaanuar
14.30 Nõmme Kalju FC - Tallinna JK Legion (A-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)
19.30 Viljandi JK Tulevik - Paide Linnameeskond (A-turniir + B-turniir) (Viljandi jalgpallihallis)

Reede, 21, jaanuar
18.30 Nõmme Kalju FC - JK Narva Trans (A-turniir) (EJL -i jalgpallihallis)

Laupäev, 22. jaanuar
12.30 Pärnu JK - Tallinna FC Flora U21 (C-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)
14.30 Tallinna FCI Levadia - Tallinna JK Legion (A-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)
14.30 Viljandi JK Tulevik - Maardu Linnameeskond (B-turniir) (Viljandi jalgpallihallis)
16.30 JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare (B-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)
17.00 Tartu JK Tammeka - Pärnu JK Vaprus (Viljandi jalgpallihallis) (B-turniir)

Pühapäev, 23. jaanuar
12.30 FC Nõmme United - Tallinna FCI Levadia U21 (C-turniir) (EJL-I jalgpallihallis)
12.30 FC Elva - Paide Linnameeskond U21 (Viljandi jalgpallihallis) (C-turniir)

Reede, 28. jaanuar
18.30 Tartu JK Tammeka - Tallinna JK Legion (Viljandi jalgpallihallis) (A-turniir + B-turniir)

Laupäev, 29. jaanuar
12.30 Maardu Linnameeskond - JK Tallinna Kalev (B-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)
14.30 Nõmme Kalju FC - FC Kuressaare (A-turniir + B-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)
16.30 Pärnu JK Vaprus - FC Nõmme United (B-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)

Pühapäev, 30. jaanuar
12.30 FC Elva - Tallinna FCI Levadia U21(C-turniir) (Viljandi jalgpallihallis)
14.30 Pärnu JK - Paide Linnameeskond U21 (C-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)
16.30 JK Narva Trans - Tallinna FC Flora/Tallinna FC Flora U21 (A-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)

Reede, 4. veebruar
18.30 Tallinna FC Flora - Paide Linnameeskond (A-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)

Laupäev, 5. veebruar
12.30 Nõmme Kalju FC - Maardu Linnameeskond (A-turniir + B-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)
12.30 Viljandi JK Tulevik - JK Tallinna Kalev (B-turniir) (Viljandi jalgpallihallis)
14.30 Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans (A-turniir + B-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)
15.00 FC Elva - Tallinna FC Flora U21 (C-turniir) (Viljandi jalgpallihallis)
16.30 FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus (B-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)
18.30 FC Nõmme United - Pärnu JK (C-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)
20.30 Paide Linnameeskond U21 - Tallinna FCI Levadia U21 (C-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)

Reede, 11. veebruar
18.30 Maardu Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus (B-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)

Laupäev, 12. veebruar
12.30 Pärnu JK - FC Elva (C-turniir) (Viljandi jalgpallihallis)
14.30 Paide Linnameeskond - Tallinna JK Legion (A-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)
16.30 JK Narva Trans - JK Tallinna Kalev (A-turniir + B-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)
18.30 Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC (A-turniir + B-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)

Pühapäev, 13. veebruar
12.30 Paide Linnameeskond U21 - FC Nõmme United (C-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)
15.30 Tallinna FC Flora U21 - Tallinna FCI Levadia U21 (C-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)

Reede, 18. veebruar
18.30 Tallinna JK Legion - JK Narva Trans (A-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)

Laupäev, 19. veebruar
14.30 Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka (B-turniir) (Viljandi jalgpallihallis)
16.30 Pärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev (B-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)
18.30 Maardu Linnameeskond - FC Kuressaare (B-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)
19.30 FC Elva - FC Nõmme United (C-turniir) (Viljandi jalgpallihallis)
20.30 Tallinna FCI Levadia U21 - Pärnu JK (C-turniir) (EJL-i jalgpallihallis)

Pühapäev, 20. veebruar
12.30 Paide Linnameeskond U21 – Tallinna FC Flora U21 (C-turniir) EJL-i jalgpallihallis)

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
FLORA - KURESSAARE
TAMMEKA - KALEV
VÄRSKED JALKAJUTUD
INTERVJUU
Šveitsi väravavahtide boss Foletti: panin koolitusel Eesti treenerite ajud tööle!
RISTNURK
REKLAAM
REKLAAM
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
13
12
1
0
36:7
37
2.
Tallinna FCI Levadia
13
11
1
1
32:4
34
3.
Nõmme Kalju FC
12
9
2
1
26:10
29
4.
Paide Linnameeskond
13
7
1
5
33:14
22
5.
FC Kuressaare
14
6
1
7
15:21
19
6.
Tartu JK Tammeka
14
4
2
8
15:26
14
7.
JK Narva Trans
12
4
0
8
13:19
12
8.
JK Tallinna Kalev
14
2
1
11
11:43
7
9.
Pärnu JK Vaprus
13
2
0
11
14:38
6
10.
Tallinna JK Legion
12
2
3
7
10:23
5
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
37
Tallinna FCI Levadia
34
Nõmme Kalju FC
29
Paide Linnameeskond
22
FC Kuressaare
19
Tartu JK Tammeka
14
JK Narva Trans
12
JK Tallinna Kalev
7
Pärnu JK Vaprus
6
Tallinna JK Legion
5
VÄLISMAA ERILOOD

Soccernet.ee pakub pikemat lugemist ka välismaa jalgpalli huvilistele. Loe järele!