Teise suure kaotuse saanud Eesti saalikoondise peatreener: vastase füüsiline võimekus oli meist selgelt tugevam (2)

Eesti saalijalgpallikoondise peatreener Madis Rajando. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Eesti meeste saalijalgpallikoondis mängis täna teise mängu Horvaatias toimuval turniiril, kui Ungarile jäädi alla 0:7. Turniiri alustati eile 1:7 kaotusega Rumeeniale.

Ungari läks mängu kiirelt juhtima ning avapoolajal õnnestus neil sihini jõuda veel kolmel korral. Hea hoog säilis ka teisel poolajal, kui oma eduseisu kasvatati veel kolme värava võrra. Kuigi mängu valdas Ungari, oli häid rünnakumomente ka eestlastel, ent neid väravateks täna paraku vormistada ei õnnestunud, kirjutab jalgpall.ee.

"Tänane vastane oli taaskord väga raske, suurte kogemuste ja hea tehnilise pagasiga," rääkis koondise peatreener Madis Rajando. "Vastase füüsiline võimekus oli meist selgelt tugevam. Oma võimalusi me taas ära ei löönud – häid variante oli nii esimesel kui teisel poolajal, aga ei suutnud neid realiseerida," võttis Rajando mängu kokku.

Järgmises kohtumises läheb Eesti homme, 12. jaanuaril vastamisi Gröönimaaga. "Homme üritame kindlasti mängijatest maksimumi välja pigistada. Üritame tabelisse esimesed punktid kirja saada – vähemaga ei tahaks leppida," sõnas Rajando.