Udinese tõmbas lõputuna paistvale õudusele hädapidurit, kuid pikk kodutee läbitakse piinlikkustundega (0)

Itaalia kõrgliiga pärastlõunastes mängudes löödi keskmiselt 4,5 väravat mängu peale. Märkimisväärseimas mängus suutis Udinese lõpetada 12 (!) mängu kestnud kaotusteseeria.

2012. aasta Serie A pronks oli tänavu sarnaselt eelnevatele hooaegadele liikumas turvalise tabeli keskosa positsiooni suunas, kuniks veebruaris algas periood, mida klubiga seotud osapooled ei oleks suutnud ette kujutada ka oma koledaimates unenägudes.

Piin oli ka täna jätkumas, kui võeti ette 850 kilomeetrine reis Beneventosse. Tabeli punane latern ja alates 57. minutist kümnekesi pallinud Benevento suutis 76. minutiks 2:1 juhtima asuda. Siis kerkis esile Udinese tänavuse hooaja suurim väravakütt Kevin Lasagna, kes skooris nii 78. kui ka 79. minutil. Udinese 13-mängulist võiduta seeriat pikendas siiski endine Arsenali ja Manchester City äärekaitsja Bacary Sagna, kes Beneventole 90. minutil hooaja 18. punkti tõi.

Ülipikk kaotuste seeria sai Udinese jaoks 3:3 viigiga siiski läbi ja tabelis on nad 14. kohal. Väljalangemistsoonist ollakse väljas aga vaid kolmepunktilise eduga. Viimastes mängudes ootavad neid ees Inter, Bologna ja Hellas Verona.

Beneventoga koos on praeguse seisuga esiliigasse suundumas just kaks Verona linna meeskonda. Nii Chievo kui ka Hellas pidid täna kaotuse vastu võtma. Kui Hellase rong paistab olevat juba jaamast lahkunud, siis Chievol on kõik enda kätes. Nende kolmest allesjäänud vastasest paikneb kõrgeimal kohal (12) Bologna.

Kõik kolm esikümnest võistlustules olnud meeskonda - Milan, Atalanta ja Sampdoria võtsid ilma suuremate probleemideta kolm punkti.

Õhtu lõpus lähevad võistlustulle suuremat mängu mängivad satsid - tiitli eest heitlev Napoli külastab Fiorentinat, esineliku kohta jahtiv Lazio Torinot.

Crotone - Sassuolo 4:1 (3:1)