Üheksa väravat ja kaks punast kaarti: Nõmme United alistas Levadia duubli ja kerkis neljandaks (0)

Nõmme United alistas väravate- ja kaartiderohkes Esiliiga järele peetud kaheksanda vooru mängus Maarjamäe staadionil Tallinna Levadia duubelmeeskonna 7:2.

Levadia duubel haaras juhtohjad üheksandal minutil, kui Karl Rudolf Õiguse suurepärase eeltöö vormistas tabamuseks Nikita Grankin. Nõmme pööras nelja minutiga kaotusseisu eduks, kui 25. minutil sahistas Dimitri Jepihhin ja 29. minutil realiseeris Robi Saarma penalti, mille teenis nurgalöögi olukorras Sander Alex Liit, kes kukutati Andres Järve poolt.

Nõmme jäi avapoolaja esimesel üleminutil kümnekesi, sest hiljuti Maardu Linnameeskonnast laenatud Aleksandr Alteberg sai teise kollase kaardi. Teisel poolajal jäi kümnekesi ka Levadia duubel, kui Järve sai 67. minutil teise kollase. Nõmme eduseis oli selleks ajaks juba kolmeväravaline, sest kaks korda skooris Ander Ott Valge.

Nõmme suurendas 73. minutil Lars-Indrek Aigro tabamusest edu neljaväravaliseks, minut hiljem lõi Liit omavärava, vahetusest sekkunud Andreas Tiits lõi 83. minutil Nõmme kuuenda ja lõppseisu 7:2 vormistas 88. minutil Liit.

Nõmme United möödus tabelis Levadia ja Flora duubelmeeskondadest, asudes 23 punktiga neljandal kohal. Mängu rohkem pidanud Levadia U21 on 21 punktiga viiendal positsioonil.