VAATA JÄRELE: kodus jälle hätta sattunud Maardu pidi tulise lõpuga mängus PJK vastu viigi üle õnnelik olema (0)

Kaks Esiliiga erinevates tabelipooltes asuvat võistkonda ehk liider Maardu Linnameeskond ja napilt üleminekumängudele viivat kohta edestav Pärnu JK pidasid omavahel maha tulise lahingu, mille lõppseisuks jäi 1:1.

PJK asus kohtumist 60. minutil juhtima, kui täpne oli Joonas Sild. Mõni minut hiljem kolises ka Maardu värava post, ent juba 66. minutil jõudis omakorda sihile kodumeeskond, sest Vitali Gussev vormistas mõnelt meetrilt väravaks Roman Sobtšenko eeltöö. Ka Maardu tabas seejärel posti, viimase paarikümne minuti jooksul läks mäng aga lahtiseks ning mõlemal meeskonnal oli hulgaliselt võimalusi eduseis haarata.

Kui Maardu ründajate löökidele jäid korduvalt ette Pärnu kaitsjad, siis PJK rünnakuid peatas mitut puhku väravavaht Ilja Kassjantšuk. Kohtumise viimase episoodina tõrjus ta üleminutitel väravajoonelt PJK meeste pealöögi ja ehkki külalised apelleerisid sellele, et pall käis üle joone, jäid kohtunikud eriarvamusele.

Maardu loovutas koduplatsil kolmandat korda järjest punkte ja edestab nüüd Tallinna Kalevit liigatabeli tipus kolme punktiga, ent Kalevil on kaks mängu vähem peetud. Eelmises voorus just Kalevilt samuti punkti näpanud PJK on 21 punktiga seitsmes, edestades kolme punktiga mängu vähem pidanud Elvat.