Loe järele: Kalju tegi välkstardi toel Kaleviga neljast neli (0)

Kalju on Kalevist tänavu igal korral jagu saanud. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Nõmme Kalju lõi Tallinna Kalevit võõrustades kiiresti kaks väravat ning võitis lõpuks 3:1. Premium liiga esiväravakütt Alex Matthias Tamm sai kirja järjekordsed kaks tabamust.

Tamm tegi skoori juba 4. minutil ning peagi duubeldas eduseisu brasiillane Guilherme Carvalho. Teisel poolajal teenis Tamm lisaks penalti, mille ta ise ka realiseeris, vormistades niiviisi oma hooaja 24. tabamuse.

Siiski ei olnud kohtumine sellega veel otsustatud, sest 76. minutil lõi Aaro Toivonen soololäbimurde järel ühe värava tagasi ja seejärel suutis Kalev periooditi Kalju surve alla panna. Üldjoontes püsis aga mäng ikkagi nõmmekate kontrolli all ning eduseisu kaitsmisega neil suuremaid probleeme ei tekkinud.