Vladimir Vassiljev võttis viigilise avapoolaja järel Nikita välja ning meeskond võidutses (+ Sorga ja Anier) (0)

Vladimir Vassiljev juhendas Šamorini võidule. Foto: FC ŠTK 1914 Šamorin / Facebook

Põhikoosseisu kuulunud Henri Anier ja Erik Sorga aitasid oma koduklubid võidule, kuid skooriarve on mõlemal eestlasel veel avamata. Võidurõõmu tundsid ka Nikita ja Vladimir Vassiljev.

Viimases koondiseaknas vigastusega kimpus olnud ründaja Henri Anier aitas Lee Mani kindlale võidule Hong Kong FC üle. Eelmisel hooajal Hongkongi kõrgliigas enim väravaid löönud Anier kuulus koduklubi põhikoosseisu ning tegi kaasa 61 minutit. Selles hetkeks juhtis Lee Man 2:0, lõppseisuks sai 3:1. Anier väravat ei löönud. Lee Man on seniste kolme mänguga teeninud kuus punkti.

Võidukalt läks ka Erik Sorgal ja Ho Chi Minhil. Vietnami kõrgliiga 2. voorus oli neil vastas Binh Dinh, kes alistati 2:1. Sorga kuulus algkoosseisu ning vahetati välja 86. minutil, kui 2:1 võit oli teiste mängijate poolt vormistatud. Avavoorus sai Ho Chi Minh viigi ehk nüüdseks on käes neli punkti.

Vladimir Vassiljevi juhendatav ŠTK Šamorin teenis Slovakkia esiliigas 3:1 võidu MFK Zvoleni üle. Avapoolaja, mis lõppes seisul 1:1, tegi kaasa Eesti noortekoondise poolkaitsja Nikita Vassiljev. Teine poolaeg tõi Šamorinile kaks väravat juurde. Seitsme mänguga 13 punkti kogunud Šamorin on 14. meeskonna konkurentsis viiendal tabelireal. Esimesel meeskonnal on kirjas 16 punkti.

Hispaaniasse õppima ja mängima kolinud Marta Staalfeldt lõi taas Torrelodonese ridades värava, kuid naiskond kaotas tulemusega 3:6 AD Son Sardinale. Staalfeldti värav sündis kohtumise lõpusirgel kõrgest tsenderdusest. See oli tema jaoks teine tabamus Hispaania tugevuselt neljandas liigas.