Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

MEISTRITE LIIGA
Link kopeeritud

Bodö/Glimt on ühe viigi kaugusel ajaloo esimesest Meistrite liiga põhiturniirist

Kristjan Remmelkoor pilt
Kristjan Remmelkoor
Kristjan Remmelkoor pilt Kristjan Remmelkoor

Bodö/Glimt haaras avamängust Crvena zvezda vastu napi eduseisu. Foto: Scanpix / Mats Torbergsen / EPA

Pavel Londaku, Alo Bärengrubi ja Mattias Käidi endine koduklubi, valitsev Norra tšempion Bodö/Glimt alistas Meistrite liiga viimase valikringi avamängus koduväljakul Belgradi Crvena zvezda (Serbia) 2:1.

Kohtumise kõik kolm väravat löödi teisel poolajal. Bodö/Glimt läks tänu Odin Björtufti latipõrkega pealöögile ning Isak Määttä tabamusele (ta keerutas palli karistusala joone juurest tagumise posti äärde) 2:0 juhtima.

Vahetusest sekkunud 20-aastane Crvena zvezda kaitsja Ognjen Mimovic lõi 75. minutil standardolukorras oma karjääri esimese värava täiskasvanute jalgpallis, vähendades vahe kordusmängu eel minimaalseks.

Eelnevates valikringides suurelt nii Riia FS-i (Läti) kui ka Bialystoki Jagiellonia (Poola) alistanud Bodö/Glimt pole kunagi Meistrite liiga põhiturniirile jõudnud. Nüüd piisaks klubi ajaloo tegemiseks võõrsil Crvena zvezda vastu viigist.

Korraliku sammu põhiturniiri suunas astusid Zagrebi Dinamo (Horvaatia) ja Lille (Prantsusmaa), kes võitsid kodus vastavalt Karabahhi (Aserbaidžaan) 3:0 ja Praha Slaviat (Tšehhi) 2:0.

Zagrebi Dinamo - Karabahh  3:0 (1:0)
29. Marko Pjaca, 75., 80. Sandro Kulenovic

Lille - Praha Slavia  2:0 (0:0)
52. Jonathan David, 77. Edon Zhegrova

Bodö/Glimt - Belgradi Crvena zvezda  2:1 (0:0)
52. Odin Björtuft, 62. Isak Määttä - 75. Ognjen Mimovic

Sparta ja Salzburg astusid ühe jalaga Meistrite liigasse, Batshuayi hoidis Galatasarayd vee peal