Coolbet saaliliigas tegi tabeliliider purustustöö, teisedki favoriidid võtsid oma (0)

Foto: Oliver Tsupsman

Coolbet saaliliiga 6. vooru kohtumises tunnistasid ühe erandiga kõik kodus mänginud meeskonnad võite.

Liigatabeli liider Tallinna FC Cosmos tegi suure hävitustöö, alistades seisuga 15:0 Jõhvi Phoenixi. Tabamus sai kirja kaheksa erinevat meest, millest üks oli omavärav. Suure võidu sai ka teisel kohal asetsev SIllamäe FC NPM Silmet, kes võitis 4:1 Aruküla Radiust.

Nullist punktist sai lahti Rummu Dünamo, kes alistas põnevas kohtumises seisuga 6:5 Jõgeva Wolvesi. Viimased on ainsad, kes pole veel hetkel punktiarvet avanud. Seetõttu asutakse ka tabelipõhjas ehk 10. kohal.

Teistes kohtumistes alistas Tartu Ravens Futsal 3:2 Kohila ja vooru lõpetanud kohtumises oli Viimsi Smsraha seisuga 7:5 üle Narva Unitedist.

6. vooru protokollid (EJL-i kodulehelt):

25. novembril kell 20.30 EMÜ Spordihoones

Tartu Ravens Futsal - JK Kohila 3:2 (0:1)
26., 37. Eric Pärn, 28. Lehar Savikink - 18. Nikolai Pulkkinen, 38. Tanel Oeselg

Hoiatused: 27. Erki Mõttus, 28. Jan Mihkel Leetsaar, 35. Jimenez Gomez Gonzalo - 32. Radek Valdre
Pealtvaatajaid: 26
Kohtunikud: Neeme Neemlaid , Richard Toom
3. kohtunik: Karl Markus Kiudma

Ravens: Jevgeni Dorofejev, Erki Mõttus, Temari Nuuma, Lehar Savikink, Juhan Kondike, Maksõm Kalašnikov, Jan Mihkel Leetsaar, Aiden Madisson, Eric Pärn.

Kohila: Madis Rajando, Martin Heinaru, Tanel Oeselg, Nikolai Pulkkinen, Teet Kallaste, Jaan-Kristjan Kaalma, Radek Valdre, Lauri Lend, Ivan Šatalov.

26. novembril kell 14.00 Kohila Spordihoones

Rummu Dünamo - FC Jõgeva Wolves 6:5 (3:4)
6., 15. 29. Jevgeni Rabkov, 11. Stanislav Hmeljov, 21., 29. Tšaslau Ustsinovitš - 1. ov. Stanislav Hmeljov, 5., 9., 30. Margo Parkala, 10. Targo Parkala

Hoiatused: 10. Tšaslau Ustsinovitš, 27. Stanislav Hmeljov, 34. Egor Portyankin, 35. Sergei Mištšenko - 8. Taivo Pärnamets, 34. Targo Parkala
Eemaldamine: 39. Jevgeni Rabkov
Pealtvaatajaid: 9
Kohtunikud: Roman Daniljuk, Andres Jahimaa
3. kohtunik: Oliver Raudsepp

Dünamo: Silver Lill, Stanislav Hmeljov, Aleksandr Seppago, Arseni Hmeljov, Tšaslau Ustsinovitš, Jevgeni Rabkov, Mark Rabkov, Sergei Mištšenko, Kert Gasatško, Alexander Vtorušin, Valeri Mihhailov, Egor Portjankin, Matvei Borodin.

Wolves: Mart Päll, Targo Parkala, Margo Parkala, Mairo Reinsaar, Emil Elrond Karu, Maksim Mitrofanov, Taivo Pärnamets, Eduard Kovbasnjuk, Timo Erkki Huttunen, Kristo Päkko, Martin-Gert Pärli.

26. novembril kell 15.00 Kiili Spordihoones

Tallinna FC Cosmos - Jõhvi FC Phoenix 15:0 (8:0)
2. Dmõtro Sorokin, 2., 14., 20. Jaroslav Lebid, 3. Marek Naal, 4., 16. Aleksei Panin, 10. Mark Ivanov, 16., 18., 24., 29. Denis Vnukov, 23. Juan Jose Romero Molero, 32., 36. ov. Ivan Radionov

Hoiatused: 19. Marek Naal, 34. Dmõtro Sorokin - 17., 22. Aleksandr Dubõkin, 17., 18. Nicolai Lahmai, 18. Roman Svidovitš, 24. Vladimir Aga
Eemaldamised: 18. Nicolai Lahmai, 22. Aleksandr Dubõkin
Pealtvaatajaid: 35
Kohtunikud: Johann Kuldmäe, Kristjan Lukk
3. kohtunik: Ugo Melis

Cosmos: Dmitri Gabenko, Mark Ivanov, Juan Jose Romero Molero, Jaroslav Lebid, Dmõtro Sorokin, Mihhail Timošenko, Nikita Tšernei, Aleksei Panin, Marek Naal, Deniss Vnukov.

Phoenix: Viktor Gusev, Andrei Vrabie, Jelissei Zahharov, Aleksandr Dubõkin, Reino Urlih, Roman Svidovitš, Ivan Radionov, Vladimir Aga.

26. novembril kell 17.00 Aruküla Põhikooli spordihoones

Aruküla Radius - Sillamäe FC NPM Silmet 1:4 (0:1)
31. Ergo Teino - 1., 28. Vitali Andrejev, 22. Roman Bažkov, 34. Anton Pfening

Hoiatused: 24. Ergo Teino, 35. Marko Arge
Eemaldamine: 32. Rainer Reinsaar
Pealtvaatajaid: 80
Kohtunikud: Richard Toom, Dmitri Kulikov
3.kohtunik: Kristjan Siilak

Aruküla: Rainer Reinsaar, Rando Randjõe, Mikk Sillaste, Ergo Teino, Tristan Saupõld, Oliver Vunder, Marko Nahkor, Rasmus Puusta, Uku Alvela, Kristo Remmelgas.

Sillamäe: Eduard Orehov, Vitali Andrejev, Roman Bažkov, Anton Pfening, Vladislav Vorontsov,  Artjom Romanov, Grigori Bõstrov, Maksim Gontšarov, Stanislav Gussev, Artjom Kuropjatnik, Nikita Solovjov, Stanislav Agaptšev, Raul Männi.

26. novembril kell 19.15 Viimsi Kooli Spordikompleks

Viimsi Smsraha - Narva United 7:5 (3:2)
2., 36., 37. Igor Vassiljev, 5. Kirill Šustov, 14. Nikita Andrejev, 23. Egert Peljo, 30. Artur Bõstrov - 14. Daniil Dikopavlenko, 19. Vitali Kutuzov, 24. Sergei Aleksandrov, 31., 38. Maksim Raužin

Hoiatused: 33. Sergei Aleksandrov
Pealtvaatajaid: 38
Kohtunikud: Rasmus Maalinn, Andrei Karhu
3. kohtunik: Lauri Salei

Viimsi: Alex Renin, Aleksei Titenok, Artur Bõstrov, Igor Vassiljev, Nikita Andrejev, Sergei Kostin, Egert Peljo, Artur Makarov, Kirill Šustov.

Narva: Dmitri Baidarov, Vitali Kutuzov, Dmitrõ Kalininski, Maksim Raužin, Daniil Dikopavlenko, Aleksei Fedotov, Sergei Aleksandrov, Ilja Jazev, Nikita Baiteriakov.

SEOTUD PILDIGALERIID
Fotograaf: LIISI TROSKA
Fotograaf: LIISI TROSKA
Fotograaf: LIISI TROSKA
Fotograaf: LIISI TROSKA
Fotograaf: LIISI TROSKA
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
UUE JUHENDAJAGA UUS HINGAMINE
Sujuvalt peatreenerit vahetanud Kalev töötab teadlikumalt, hoidudes karikasurvest ja
JUUBELISAADE
VIIMASED ÜLEMINEKUD
LIVE: aken vajub kinni, Isco diil läks lõhki, Man United ja Chelsea meisterdavad viimase hetke tõmbeid
TEHINGUD KODUMAAL
JUTUD LIIDRIST
Udune Albion | Arsenali erisaade: Wenger ehitas Emiratesi, Arteta pani tuled põlema
TIPPJALGPALLILE JOON ALLA
Jalgpalli lennunduse vastu vahetanud Signy Aarna: ei kripelda üldse, sest mu parimad jalka-aastad on möödas
RISTNURK
SOCCERNET TV
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Harju JK Laagri
0
0
0
0
0:0
0
2.
Tallinna FCI Levadia
0
0
0
0
0:0
0
3.
Nõmme Kalju FC
0
0
0
0
0:0
0
4.
Paide Linnameeskond
0
0
0
0
0:0
0
5.
Tartu JK Tammeka
0
0
0
0
0:0
0
6.
Tallinna FC Flora
0
0
0
0
0:0
0
7.
JK Tallinna Kalev
0
0
0
0
0:0
0
8.
FC Kuressaare
0
0
0
0
0:0
0
9.
Pärnu JK Vaprus
0
0
0
0
0:0
0
10.
JK Narva Trans
0
0
0
0
0:0
0
PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

https://www.zone.ee/
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
97
Tallinna FCI Levadia
79
Paide Linnameeskond
65
Nõmme Kalju FC
65
FC Kuressaare
50
Tartu JK Tammeka
39
JK Narva Trans
38
JK Tallinna Kalev
35
Tallinna JK Legion
22
Pärnu JK Vaprus
11
VÄLISMAA ERILOOD

Soccernet.ee pakub pikemat lugemist ka välismaa jalgpalli huvilistele. Loe järele!