Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Link kopeeritud

Käit ja Rapid ei suuda kuidagi eduseisudest kinni hoida (Reinkort taas Türgis põllul)

Raul Ojassaar pilt
Raul Ojassaar

Mattias Käidi koduklubi Bukaresti Rapid sai hooaja esimese kuue vooru jooksul kirja juba viienda viigi - seekord jagati punktid linnarivaali Bukaresti Dinamoga.

Rapid läks teise poolaja algul Claudiu Petrila penaltist juhtima, ent 1:1 lõppskoori tõi Dinamo tabloole 77. minutil. Ühe kaotuse kõrval oli see Rapidi jaoks juba hooaja viies viik, sealjuures neljas viigimängus neist on Rapid käest andnud eduseisu.

Statistikaportaalid nagu FlashScore ja SofaScore andsid eestlase mänguhindeks 7,3, millest enam sai kirja vaid värava autor Petrila. Tänagi täismängu kirja saanud Käit on üks vaid kahest pallurist, kes on sel hooajal teinud Rapidi eest liigamängudes kaasa kõik minutid, Rapid on tabelis 16 tiimi seas 11. kohal.

Joonas Tamme ja Matvei Igoneni koduklubi Plovdivi Botev jätkas Bulgaaria kõrgliigas võidulainel, kui 1:0 alistati Igoneni eelmine tööandja Hebar. Tamm tegi kaasa kogu nullimängu, varumeheks langenud Igonen vaatas mängu taas pingilt. Teistest tippudest mängu vähem pidanud Botev on neljast mängust saadud kümne punktiga kolmandal tabelireal, jäädes liidrile alla vaid kahe punktiga, mis tähendab, et vähempeetud kohtumise võitmise korral on Botevil võimalus tõusta liidrikohale.

Sten Reinkort pääses vahetusest platsile kolmandal üleminutil, kui tema koduklubi Sanliurfaspor avas Türgi esiliigas võiduarve, alistades 3:1 Umraniyespori. Vlasi Sinjavski puudus taas koosseisust, kui tema koduklubi Slovacko sai Tšehhi kõrgliiga viiendas voorus kirja 1:0 võidu Ostrava üle. Sinjavski on viimases kolmes mängus järjest jäänud pealtvaatajaks.