Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Kõik sõrmed lugemiseks appi: Inter ja Juventus kõmmisid teineteist neljaga, Roma korjas võrgust viieka

Laura Jaansen pilt
Laura Jaansen

Kenan Yildize duubel andis ka Juventusele punkti. Foto: Scanpix / Jonathan Moscrop / CSM / ZUMA Press Wire

Serie A-s pakkusid Milano Inter ja Juventus võrdset, ent samas lausa kaheksaväravalist vaatemängu. Õhtu lõpetuseks purustas Fiorentina tabeli teise poolde vajunud AS Roma.

Valitsev Itaalia meister Inter tegi koos Juventusega ühist ajalugu. Pall lükati käima kohtumise 15. minutil, kui Piotr Zielinski penaltitabamus väravasaju alanuks kuulutas. Talle vastasid kiirelt Dušan Vlahovic ja Timothy Weah ning nõnda jätkates jõuti vaheajaks seisule 3:2. See viieväravaline algus märkis nende meeskondade jaoks ühist ajalugu, sest kunagi varem polnud avapoolaeg nõnda paljudele tabamustele tunnistajaks olnud.

Pärast pausi aitas kaks väravat penaltist löönud Zielinski lüüa Denzel Dumfriesil Interi neljas värav, mis viis seisu 53. minutil 4:2-le. Kaheväravaline eduseis sai lõppkokkuvõttes ikkagi libe: 62. minutil vahetusest sekkunud 19-aastane Kenan Yildiz lõi kahe madala löögiga Juventuse viigile. Seisuga 4:4 mäng ka lõppes.

Viimastel hooaegadel koduliigas üle kivide ja kändude tulnud Roma sai senise hooaja suurima tagasilöögi, kui võõrsil alistuti Fiorentinale 1:5. Asi hakkas kiiva kiskuma juba avapoolajal, mille jooksul löödi neli väravat. Neist kauneim sündis Manu Kone kauglöögist, ent suures pildis ei andnud see Romale muud kui ajutist silmasära, sest Fiorentina läks ikkagi oma teed.

Teisel poolajal märgiti 65. minutist arvulises enamuses mänginud kodumeeskonna kasuks veel kaks väravat. Esmalt säras Edoardo Bove, siis ebaõnnestus Saksamaa pikaaegse koondislase Mats Hummelsi klaarimine - pall lõpetas viiendat korda Roma väravas.

Teist mängu järjest enam kui viis väravat (eelmises liigamängus alistati Lecce 6:0) löönud Fiorentina on hetkel Serie A neljas meeskond. Eespool on Napoli, Inter ja Juventus.

Parma - Empoli 1:1 (0:1)