Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Link kopeeritud

Kuusk andis tituleerituima klubi vastu väravasöödu, Rovers vinnas end viimaseks vooruks tiitlimängu

Heiti Heli pilt
Heiti Heli
Heiti Heli

Märten Kuusk andis Varssavi Legia vastu väravasöödu. Foto: Scanpix / Zuza Twardosz / Newspix via ZUMA Press Wire

Eesti koondise keskkaitsja Märten Kuuse koduklubi Katowice kolmemänguline kaotuseta seeria lõppes pealinnas, kus alistuti 1:4.

Poola kõrgliiga 13. voorus sõitis Katowice Varssavisse, kus neid tervitas 15-kordne Poola meister Legia. Suure vastase vastu eestlase leivaisal kartust polnud, kui 25. minutil viis külalised juhtima Adam Zrelak, kellele andis peaga väravasöödu Kuusk, kes toimetas nurgalöögist tulnud palli tagaposti suunas jooksnud kaaslasele.

Kolm minutit hiljem leidsid Legia mehed üles väravasoone, millele lisati hoogu 45+1., 60. ja 65. minutil. Kolmeväravalise kaotuse saanud Katowice jätkab 16 punktiga kümnendal kohal, Kuusk tegi kümnenda järjestikuse täismängu.

Markus Poomile jagus Iirimaa kõrgliigas mänguminuteid vaid näpuotsaga, kui ta 1:0 võidumängus Dundalki vastu 85. minutil vahetusest sekkus. Valitsev meister on viimase vooru eel 58 silmaga teine, liider Shelbourne jääb neist kahe punkti kaugusele. 1. novembri õhtul võõrustab Rovers viimases mängus seitsmendal positsioonil olevat Waterfordi, Shelbourne sõidab külla neljandal real asetsevale Derry Cityle, kellele viimati karikavõistlustel 0:2 kaotati.

Georgi Tunjovile Serie C mängus Lucchese vastu minuteid ei jagunud, kui Pescara võitis 3:1. 26 punkti kogunud eestlase tiim on B-grupis liidrikohal, edestades lähimat jälitajat nelja silmaga ning olles pidanud ühe mängu vähem.

Serie C klubis Casertanas palliv Daniil Pareiko kuulus 0:1 kaotusmängus Benevento vastu varumängijate sekka. Oliver Jürgens oli puudu Ponferradina koosseisust, mis kaotas Hispaania kolmandas liigas 0:2 Leonesale. Serie D satsi Sanremese hingekirja kuuluv Aleksandr Lohmatov lõi 1:1 viigimatšis Vado vastu värava.