Paide alistas dramaatilises mängus Vapruse, Vunk sai otse punase (hinda mängijaid!) (29)

Paide kirjutas Premium liigas tabelisse juurde tähtsad kolm punkti, kui alistas dramaatilises kohtumises Pärnu Vapruse.

Paide alustas mängu selgelt paremini ning juba neljandal minutil avati mängu esimesest nurgalöögist skoor. Korner mängiti lühidalt lahti, Magnar Vainumäe andis hea palli värava alla ning Martin Kase avas skoori.

Paide jätkas aktiivselt, kuid aja jooksul said mängu sisse ka külalised ning poolaja lõpus kuulus selge kontroll juba suvepealinlastele. Poolaja lõpuminutitel löödi ka teenitud viigivärav, kui Magnus Villota Martin Vungi nurgalöögi peaga väravasse suunas.

Teine poolaeg algas Paide tugeva survega ning Randy Padar oli kohe ka väravale lähedal, kui ta väravavahiga silmitsi sattudes palli Vainust üle tõstis. Mänguvahend maandus aga värava katusel.

Dramaatilised sündmused hakkasid aset leidma 68. minutil, kui Tristan Koskorit karistusalas kinni hoiti ning kohtunik kodumeeskonnale penalti määras, mille Magnar Vainumäe kindlalt realiseeris.

Pärnakad aga kohtuniku otsusega rahul ei olnud ning liigse suu pruukimise eest sai Pärnu põhimängija Martin Vunk otse punase kaardi. Sellele vaatamata viigistas mõned hetked hiljem Enrico Veensalu seisu, kui ta löök latti tabas, aga pärast seda napilt väravajoone ületas.

Kohtumise lõpuosa kontrollis aga oodatult Paide ning 87. minutil määras kohtunik uue penalti, sest karistusalas tehti viga Michael Lilanderi vastu. Taas realiseeris 11 meetri karistuslöögi Vainumäe, kes sellega kolm punkti Paidele tõi.

Mängu parim - Magnar Vainumäe

Noor poolkaitsja realiseeris mõlemad penaltid kindlalt ning tõi Paidele väärtuslikud kolm punkti. Lisaks andis Vainumäe tsenderduse Paide avavärava olukorras.

8. aprillil kell 13.00 Paide kunstmuruväljakul

Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus 3:2 (1:1)
4. Martin Kase, 68. pen., 87. pen. Magnar Vainumäe - 44. Magnus Villota, 71. Enrico Veensalu

Hoiatused: 49. Randy Padar, 84. Andre Järva - 14. Raido Leokin, 69. Karl Palatu, 89. Toomas Pent
Eemaldamine: 69. Martin Vunk
PeakohtunikSiim Rinken
AbikohtunikudEgerd Pajustik, Maikel Mikson
Neljas kohtunik: Joonas Jaanovits

Paide: Magnus Karofeld, Michael Lilander, Martin Kase, Sören Kaldma, Alger Džumadil, Sander Sinilaid, Nikita Novopašin (65. Andre Frolov), Magnar Vainumäe, Randy Padar (65. Jasper Uwaegbulam), Tristan Koskor (80. Andre Järva), Henri Hanson.
Varus: Sten-Marten Vahi, Martin Mägi, Jasper Uwaegbulam, Andre Järva, Andre Frolov, Ander Ott Valge, Raido Kannel.

Vaprus: Hendrik Vainu, Raido Leokin, Karl Palatu, Magnus Villota, Jako Kanter, Rauno Tutk (83. Ronaldo Tiismaa), Toomas Pent, Martin Vunk, Enrico Veensalu (89. Robyn Hallmere), Rasmus Peetson, Kristen Saarts (78. Uku Kõrre).
Varus: Andreas Kallaste, Uku Kõrre, Rando Leokin, Robyn Hallmere, Ronaldo Tiismaa, Kristofer Kaasik, Oskar Lepik.

Kaskeegi • 0min
Kas olete kunagi meistrite liigas näiteks näinud et sellise ku*ine pennal antakse ja suu pruukimise eest punane??? Olete näinud??? Nagu ever??? Kui keegi on siis ma söön aivar pohlaku vesti ära
Vest   •
(85.253.81.***)
Pärnu mängib ikka väga naiivset jalgpalli.
Ahv   •
Mida sa ajad??? Paide ikka mängib naiivselt, teeb ona dramaatilosi kukkumisi karistusalas õhupuudetest!!! Ilma kohtunikuta oli paide mäng ymmargune ku*ine null!!!
Huvitav   •
(2001:7d0:87c0:8980:b9c.***)
Pärnul alati peale mängu mingi hala.
karrido   •
(90.190.250.***)
paidel hala pole,sest tegu on ju kilulinna pundiga!
Heeeeeya   •
(83.179.148.***)
Pohlak..
Tegelt arvatavasti paidel polnud plekki et kohtunikud kinni maksta ja pärnu saab trahvi
Huumor   •
(90.191.90.***)
Pärnu saab lutti nagu ikka ja klounid süüdistavad jälle kohtunikku. Paremini tuleb mängida, mitte alatasa kohtunikke süüdistada.
Huumorile ka!   •
(2001:14ba:1f2:a00:d801.***)
Vaata eileõhtust Kalju-Info kohtumist, milles polnud mingit sidet Pärnuga. Miks seal kohtunik Nõmme Kaljut aitas 12-ndal minutil penaltiga? Enne mõtle kui kirjutad siin, pärnakate vihkaja!
S   •
Pärnul on vähemalt oma mängijad peale kasvamas ja võõraste sulgedega end ei ehita. Olgu kui sitt või ära ostetud kohtunik lõpuks murdute Pärnu ülemvõimu ees.isegi kui vahepeal esiliigas tuleb ära käia. Sa paidekas võid minna juba poodi lutti ostma. Varsti on see Paides defitsiit.
Aadu   •
(85.29.241.***)
Saada rääkimise eest otse punane kaart - mida selleks tegema peab? Nõuab ilmselt loomingulisust.
No   •
(83.180.88.***)
Kui anti sellised penaltid, siis vaadake Tulevik-Tammeka mängus momenti, kus palju kõvema kontakti puhul Tohver ei vilistanud (moment ülekandes 35:08 ja kordus 35:50)
jah   •
Vaatasin Teie viite kohaselt Tulevik-Tammeka mängu momenti, kus oleks pidanud olema 100% penalti. Ja Tohveri vile vaikis. Kaua selline jama Eesti Premium liigas kestab. Tammeka mängija tõukas mitte palli mängides Tuleviku kaitsemängija pikali. Kas ka kommentaatorid on idioodid, et mängu ei mõista ja nii kommenteerivad.
FX   •
(85.29.203.***)
mida peab ütlema et saada otse punane rääkimise eest?
Kohtunik ei tahaks kuidagi põhjendada oma otsust?
Punane kaart   •
(217.71.47.***)
Eks küsige ise Vungilt mida ta kohtunikule ütles. Ilmselt keevitatakse Vungile oma suure suu eest rohkem kui 1 mäng ning õigesti tehakse. See mida ta ütles on 110% punane. Kes teab, see teab.
to punane kaart   •
(2001:7d0:884d:8980:3d7.***)
jep, olen samuti kursis, mis Vunk ütles, kohtunik ei sanud pärast seda punast mitte anda
to salatsejad   •
(83.178.15.***)
tapmisähvarduse tegi? aga võib oletada, et mida iganes ta ka ei öelnud, siis siit tuleb raudselt mitmemänguline keeld. ennustan 3-5 mängu.
Äl   •
(90.190.187.***)
Jagage siis teistega ka. Mida nii võimsat ta ütles???
sugupuuuurija   •
(2001:7d0:8b3e:bc80:858.***)
Huvitav kui kaugeleVunk pidi joudma kohtuniku sugupuu seksuaaleelistustes,et saada punane_
to punane kaatt   •
(83.180.119.***)
Mis sa teed ennast huvitavaks.
Tead siis jaga siin kah. Järelikukt ikkagi ei tea vist.
20   •
(2001:7d0:82db:5280:99c.***)
Tegelikult oli päris kurb vaadata kuidas kaks vanameistrit endast nii välja läksid ja Vunk suutis lausa labaseks minna kohtuniku suhtes. Nemad peax olema Vapruse raudvara ja mõistus, kes noored kuked maapeal hoiax.
R.   •
(80.235.62.***)
Kui sa ikkagi kohtuniku saadad konkreetselt kuskile või solvad = punane. Tegemist täiesti normaalse nähtusega. Vunk kees üle, saab ainult ennast süüdistada.
Pärnakas   •
(88.195.220.***)
Meil siin lobisemise eest palka ei maksta, ikka molli kohe! Tere tulemast peksupealinna kohtunikud.
jah   •
(2001:14ba:1f2:a00:c009.***)
Vunk siin saab paremalt ja vasakult. Tegelikult jäetakse tähelepanuta kohtuniku töö praak ehk teisisõnu tegemata töö, erapooletusest reeglipärane kinnipidamine ja nii mõnigi muu kohtuniku töös sisalduv punkt.
Sinu nimii   •
(90.190.231.***)
1 - pool Koskori selga on seal olukorras ju näha särgirebimise tõttu. Villota võttis riski ja sai karistada.
2 - Leokin tabab vastast oma jalapealsega tagant sääre alumisse ossa. Kindlasti tahtmatu, aga pole midagi teha, see on viga.
3 - vaadake Vunki punase eel ja järel seal lähedal seisvate meeste reaktsioone. Nad teavad väga hästi, et nüüd läks Vunk üle piiri.
Mina ei tea, mida öeldi. Miks te ennast huvitavaks teete, kui väidate teadvat?
Vunk   •
(2001:7d0:884d:8980:9ce.***)
Vunk lubas kohtuniku ära tappa, kui ta järgmine kord Pärnu mängu vilistab. Sellise ähvarduse tegemisel pole kohtunikul muud teha, kui mängija platsilt minema saata.
Hale   •
(108.171.129.***)
Pärnu on penalti olukordades ikka ise süüdi. Pole siin kedagi süüdistada.
Sinunimile   •
Mis särgi rebimine ja jala riivamisest sa räägid kulla mees? See on TÄIELIK absurdsus, kuidas need pendlad on antud!!! Kohtunik ei SAA olla mängu otsustaja ja ärategija ja pea syydlane. Kohtunik on märkamatu kes vajadusel sekkub! Mõlemad pendlad olid täiesti 100% õigustamata. Pole mitte kunagi oma elus välismaa liigat jälgides näinud et mõni kohtunik sellise asja eest pendlaid annaks! Väääga dramaatline näitlejatöö muidugi paide mängijatelt. Kas kohtunikel ei pea mitte mingit jalgpalli haridust olema vaid iga suvakas saaks kandideerida?
To Sinunimile   •
(82.131.21.***)
Välismaa liigade vaataja sa kindlasti pole. Pendlaid jagatakse igas liigas igale maitsele. Kasvõi viimases PSG-Barca mängus Suareze pennu.
to sinunimile....   •
(213.35.252.***)
...sa võid siin halada nii palju kui tahad, Pärnu kaotas nagunii ja tabeliseis näitab täpselt, kus nad asuvad. Mehed ise platsil peavad näitama sisu. See mäng oli suht sarnane reedese FCI ja Nõmme Kalju mänguga. Küll oli üks ees, siis löödi tagasi, siis jälle läks ette, löödi tagasi....seis jäi kah 3:2. Mängu teine poolaeg oli väga võitluslik ja huvitav. Ja kui ikka viga tehakse, siis tuleb ära vilistada, kui oleks vilistatud Pärnu kasuks, siis ei halataks ka siin nii palju.