Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Tipphetked: presidendi värav tõi võidu, neljanda üleminuti tabamus viigi

Heiti Heli pilt
Heiti Heli
Heiti Heli pilt Heiti Heli

Vaprus sai 90+4. minuti värava abil viigi. Foto: Katariina Peetson / jalgpall.ee

Premium liiga 34. voorus nähti erinevaid väravaid, žeste ja kaarte. Suurima võidu sai kirja tänavuse aasta meister Levadia.

Kuressaare vastu läks Flora juhtima 34. minutil, kui Tony Varjund lõi tänavuse hooaja kuuenda tabamuse. Viis minutit hiljem rammis palli võõrustajate võrku Märten Pajunurm, kuid peakohtunik Kristjan-Eric Lääne märkas VAR-monitori vaadates, et ta tegi seda veahinnaga, mistõttu värav ei lugenud. Pajunurm reageeris otsusele keskmisi sõrmi lehvitades. Seetõttu alustasid saarlased teist poolaega kümnekesi.

Teisel kolmveerandtunnil kasutas Flora enamuse ära ning Sergei Zenjovi ja Markus Soometsa kauglöökidest võideti 3:0.

Viis mängu järjest kaotanud Kalevi tiris võidureele tagasi klubi president Ragnar Klavan, kes suunas 73. minutil tulnud nurgalöögi meisterlikult tagumisse nurka. Kalev sai 1:0 triumfiga kolme punkti võrra rikkamaks.

Kui kevadel võidutses Paide kunstmurustaadionil Tammeka, siis sel korral oli Paide neist 2:0 parem. 16. minutil lõi Nikita Baranov oma hooaja teise kolli. Kümme minutit hiljem jäid tartlased kümnekesi, kui väravavaht Carl Kaiser Kiidjärv sai punase kaardi. Kohtumise teise värava eest hoolitses 58. minutil teine Paide keskkaitsja Milan Delevic.

Transi ja Vapruse vahelises mängus jäid väravad kohtumise lõppu. 88. minutil viis Pierre Landry Kabore kodumeeskonna ette, kuid neljandal üleminutil röövis Kristjan Kask pärnakatele viigipunkti.

Tänavusel hooajal sai Kalju Levadiale vastu vaid ühe korra, tehes mais väravateta viigi. Teistel juhtudel võidutses tänavune meister 5:1, 3:0 ja sel korral 4:0. Hiiu staadionil olid täpsed Henri Järvelaid, Mark Oliver Roosnupp, Mousta Bah ja esindusmeeskonna eest debüütvärava löönud Henri Käblik.

Memo | Väravaraamid ja Pajunurme keskmised sõrmed aitasid Floral minna oma teed
A. LE COQ PREMIUM LIIGA

Luup peale | Paide täitis suure lünga terve tiimi tööga, mis jättis Tammeka punaste paraadi tagaplaanile

Memo | President Klavani esimene värav muutis kolmikheitluse alumises tabelipooles ülipõnevaks

Luup peale | Levadia jättis Kalju noaterale: kas tõesti jäädakse jälle euroukse taha?

Memo | Aloe tagasitulek ja Kase kohavahetus aitasid Vapruse üleajal seitsmendaks