VAATA JÄRELE: Eesti saalikoondis tuli kaotusseisust välja ja tegi Maltaga viigi (galerii!) (0)

Eesti saalijalgpallikoondis tuli Kalevi spordihallis peetud sõprusmängus kaotusseisust välja ja tegi Malta rahvusmeeskonnaga 1:1 viigi. Mängu saab järele vaadata Soccernet TV-st.

Malta asus mängu juba teisel minutil juhtima, kui skoori avas Giancarlo Sammut. Eesti läks puhkepausile üheväravalises kaotusseisus, aga pööras selle 1:1 viigiks, kui 28. minutil sahistas Marek Naal. Mõlemal meeskonnal oli veel võimalusi, aga rohkem skoori ei tehtud.

Eesti ja Malta on tänavu kohtunud juba kolm korda. Märtsikuus toimunud esimeses kohtumises jäid eestlased küll kaotusseisu, kuid virutasid hoolega vastu ja said kokkuvõttes kirja 4:1 võidu. Teine madin lõppes samuti eestlaste kindla võiduga. Seekord lepiti viiki.

Sinisärkide resultatiivseim mees oli nendes mängudes Marek Naal, kes lõi kokku viis väravat.