VAATA JÄRELE: Kalev lõi Pärnu Rannastaadionile kolinud Ühendnaiskonnale kuus väravat ja tõusis tabelis kolmandaks (0)

Tallinna Kalev alistas naiste Meistriliiga kaheksandas voorus Pärnu Vapruse ja Viljandi Tuleviku Ühendnaiskonna 6:1 ning tõusis tabelis kolmandale kohale.

Tänavu esimest korda Pärnu Rannastaadionil mänginud Ühendnaiskond jäi kaotusseisu 14. minutil, kui Kalevi eest skooris Žanna Smirnova. Puhkepausile mindi külaliste kaheväravalises eduseisus, sest 34. minutil lõi Merle Viidebaum palli õnnetult omaväravasse.

Teisel poolajal sahistasid Kalevi eest Johanna Marie Link, Maria Orav ja kaks korda vahetusest sekkunud Ketlin Saar. Ühendnaiskonna auvärava lõi 69. minutil Maive Jürmann.

Kalev tõusis tabelis kolmandale kohale, edestades Tabasalu ühe ja Tartu Tammekat kahe punktiga, aga jälitajatel on koguni kaks mängu varuks. Hooaja kolmanda värava löönud Ühendnaiskond asub ühe punktiga kaheksandal ehk viimasel tabelireal.

Uuenev protokoll:

2. juunil kell 19.00 Pärnu Rannastaadionil

Pärnu JK Vaprus ja Viljandi JK Tulevik Ühendnaiskond - JK Tallinna Kalev 1:6 (0:2)
69. Maive Jürmann - 12. Žanna Smirnova, 34. ov. Merle Viidebaum, 62. Johanna Marie Link, 71., 90. Ketlin Saar, 79. Maria Orav

Hoiatused: 14. Roberta Jürna