Alagrupid

K
Võistkond
M
P
1.
Prantsusmaa
10
23
2.
Rootsi
10
19
3.
Holland
10
19
4.
Bulgaaria
10
13
5.
Luksemburg
10
6
6.
Valgevene
10
5
K
Võistkond
M
P
1.
Portugal
10
27
2.
Šveits
10
27
3.
Ungari
10
13
4.
Fääri Saared
10
9
5.
Läti
10
7
6.
Andorra
10
4
K
Võistkond
M
P
1.
Saksamaa
10
30
2.
Põhja-Iirimaa
10
19
3.
Tšehhi
10
15
4.
Norra
10
13
5.
Aserbaidžaan
10
10
6.
San Marino
10
0
K
Võistkond
M
P
1.
Serbia
10
21
2.
Iirimaa
10
19
3.
Wales
10
17
4.
Austria
10
15
5.
Gruusia
10
5
6.
Moldova
10
2
K
Võistkond
M
P
1.
Poola
10
25
2.
Taani
10
20
3.
Montenegro
10
16
4.
Rumeenia
10
13
5.
Armeenia
10
7
6.
Kasahstan
10
3
K
Võistkond
M
P
1.
Inglismaa
10
26
2.
Slovakkia
10
18
3.
Šotimaa
10
18
4.
Sloveenia
10
15
5.
Leedu
10
6
6.
Malta
10
1
K
Võistkond
M
P
1.
Hispaania
10
28
2.
Itaalia
10
23
3.
Albaania
10
13
4.
Iisrael
10
12
5.
Makedoonia
10
11
6.
Liechtenstein
10
0
K
Võistkond
M
P
1.
10
28
2.
10
19
4.
10
11
5.
10
10
6.
10
0
K
Võistkond
M
P
1.
Island
10
22
2.
Horvaatia
10
20
3.
Ukraina
10
17
4.
Türgi
10
15
5.
Soome
10
9
6.
Kosovo
10
1
LIVE: Kelle saavad Kalju, Levadia ja Paide vastu Euroopas?  (Kalju kodus, Paide ja Levadia võõrsil!)
ÜHE HOOG ÜLES, TEISE OMA MAHA
Luup peale | Natho meistriklassi varjutas kohtunike jäme eksimus, mille üle Trans võib õigustatult kuri olla
MEISTRITE LIIGA UUE HOOAJA LOOS
SILM PEALE!
Kristjan Kask: mul pole piisavalt palju väravaid, pean endalt rohkem nõudma ja rohkem lööma
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
16
14
1
1
43:11
43
2.
Nõmme Kalju FC
16
10
2
4
31:10
32
3.
Paide Linnameeskond
16
10
0
6
36:20
30
4.
Tallinna FCI Levadia
16
8
4
4
38:24
28
5.
Viljandi JK Tulevik
16
8
0
8
22:28
24
6.
Tartu JK Tammeka
16
4
5
7
16:25
17
7.
JK Narva Trans
16
4
4
8
18:25
16
8.
FC Kuressaare
16
4
3
9
15:29
15
9.
Tallinna JK Legion
16
3
4
9
9:23
13
10.
JK Tallinna Kalev
16
2
3
11
8:41
9
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T, 18.30 Hiiumaa - Keila (karikavõistlused)
  • K, 17.00 Eesti - Läti (naiste maavõistlus)
  • K, 19.00 Kalev - United (karikavõistlused)
  • N, 19.00 Tammeka U21 - Järve (Esiliiga)
  • R, 19.30 Tammeka - Flora (Premium liiga)
  • L, 14.00 Vaprus - Kalju (naiste meistriliiga)
  • L, 19.00 Tulevik - Paide (Premium liiga)
  • P, 19.00 Trans - Kalev (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
43
Nõmme Kalju FC
32
Paide Linnameeskond
30
Tallinna FCI Levadia
28
Viljandi JK Tulevik
24
Tartu JK Tammeka
17
JK Narva Trans
16
FC Kuressaare
15
Tallinna JK Legion
13
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK