VAATA JÄRELE: Flora mängis Virtuse vastu eduseisu kaks korda maha, aga edenes järgmisesse ringi (3)

Valitsev Eesti meister Tallinna Flora edenes Konverentsiliigas kolmandasse eelringi, kui San Marino tšempion Virtus alistati koondskooriga 5:2.

Kui avamäng San Marinos lõppes väravateta viigiga, siis Tallinnas sahises võrk juba neljandal minutil, sest Mark Anders Lepik realiseeris penalti, mis oli avapoolaja ainus tabamus.

Teine kolmveerandtund algas Flora jaoks külma dušina, sest teise kollase kaardi järel punase saanud Marco Lukka pidi väljakult lahkuma. 68. minutil Virtus viigistas, kui täpne oli Simone Benincasa. Viigiseis ei püsinud kaua, sest üheksa minutit hiljem lõi penalti sisse vahetusest sekkunud Rauno Sappinen. Siiski ei õnnestunud Floral normaalajal võita, sest 88. minutil virutas Marseljan Mema Virtuse teise.

Lisaajal kasutas kümnekesi tegutsenud Flora vastaste väsimuse ära, kui Evert Grünvald säras 101. minutil penaltitõrjega ning Rauno Alliku ja Vladislav Kreida vormistasid lõppskooriks 5:2. Uues ringis astub Florale vastu Islandi meister Reykjaviki Vikingur või Albaania tšempion Egnatia. Selle paari avamängu võitis Egnatia võõrsil 1:0.