Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

Nulliring tõi Metsale ja St. Paulile punkti, Augsburg raputas Dortmundi haavadele soola

Kristjan Jaak Kangur pilt
Kristjan Jaak Kangur

Karol Mets aitas Wolfsburgi ründajaid nullida. Foto: Marcus Brandt / DPA / Scanpix

Eesti koondise keskkaitsja Karol Mets ja tema tööandja St. Pauli tegid Saksamaa kõrgliigas koduväljakule 0:0 viigi Wolfsburgiga.

Kodumeeskond oli külalistest ohtlike võimaluste loomisel napilt üle, kuid palli väravasse ei saanud kumbki. Küll aga tähendas nullimäng Metsale ja St. Paulile seda, et käimasoleval liigahooajal suudeti oma värav puhtana hoida kolmandat korda.

Samas jätkus kurb seeria - koduse Bundesliga mängu suutis St. Pauli viimati võita 2011. aasta veebruaris ehk viimasel hooajal, mille enne tänavust kõrgseltskonda kuuluti. Viimane kodune Bundesliga värav pärineb sama aasta maikuuset, sest sel hooajal saadi neljandast kodumängust teine punkt, aga tabamuseni pole veel kordagi jõutud.

Pärastlõuna suurima üllatuspommi lõhkas Augbusrg, ehkki juba neljandal minutil jäädi kodus Dortmundi Borussia vastu kaotusseisu. Sarnaselt nädala keskel Real Madridi peetud Meistrite liiga kohtumisele ei suutnud Dortmund aga Donyell Maleni tabamusest haaratud edu hoida. Alexis Claude-Maurice näitas nii avapoolaja keskel kui ka teise alguses täpset löögijalga ning Dortmund ei suutnud teise poolaja pallivaldamist headeks väravavõimalusteks vormida.

1:2 kaotus tähendab Dortmundile seda, et koos eelmise hooaja lõpuga on viimasest kuuest võõrsil peetud liigamängus kaotatud viis ja teenitud üksainus punkt. Kõigi sarjade peale on neljas viimases võõral väljakul toimunud kohtumises lastud enda võrku koguni 14 palli - kirjas on 1:5 kaotus Stuttgartilt, 1:2 Berliini Unionilt, 2:5 Real Madridilt ja nüüd 1:2 Augsbugilt.

Sarnaselt Augsburgile suutis kaotusseisu võiduks pöörata ka Leipzig, kes kostitas külla sõitnud Freiburgi teisel poolajal kolme tabamusega ja võttis 3:1 tulemusega kolm punkti. Kaheväravalise edu haaranud Stuttgart lasi teise poolaja lõpu Kieli Holsteini vastu pisut ärevaks, mängides alates 66. minutist vähemuses, kuid viimastel minutitel jäid kümnekesi ka vastased ja kodumeeskond kindlustas 2:1 võidu.

St. Pauli - Wolfsburg 0:0

Augsburg - Dortmundi Borussia 2:1 (1:1)